Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fura kérdés lesz,aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura kérdés lesz,aki nem bírja a perverz dolgokat ne olvassa el,pisiről lesz egy kérdésem. Én bírom,de ez nálam is fura. Ki hogy reagálna egy ilyen dologra?

Figyelt kérdés

Az történt,hogy előbb értem haza mint gondolta volna a párom és a kertben volt és nagyon zavarban.Nem is értettem előszőr mi lehet az oka,aztán világossá vált amikor puszit adtam neki és a kezem a szabadidőnadrágjához ért.Vizes volt.Nem is tagadta miért,tudta hogy esélytelen lenne mert ismerem.

Szóval be volt pisilve.Tudni kell,hogy a pisiszexet szeretjük,de erről nem tudtam hogy ilyet is szokott csinálni és kicsit bizarr volt ez nekem.

Ti kiakadnátok?

Tudom hogy nekem kell ezt átgondolni,de érdekel mások véleménye is!Köszönöm!

21L,párom 30 éves



2022. ápr. 13. 14:25
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Undorító
2022. ápr. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%

Járulékos késztetés...a pisiszex során mit szoktatok csinálni, gondolom bepisilés is van....ha akarod írd le privatban.

Elsőre nem tűnik nagyon vészesnek.

2022. ápr. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 erogeen ***** válasza:
100%
Én is szoktam bepisilni. Arra vágyom, hogy találkoztam egy hasonló érdeklődésű lánnyal. Szóval sztem ez klassz és természetes dolog. Jó szórakozást nektek! 😉
2022. ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

3 és a párod tudja?

Mert az én párom is szokott,csak nem tudtam ezidáig.

2022. ápr. 13. 15:43
 5/10 anonim ***** válasza:
0%

Istenem mi van ezekkel a mai emberekkel, már a hapsik is arra gerjednek hogy behugyoznak?

Nőktől még oké, na de hapsiknál...

2022. ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Lehet hogy velem van a baj,de nem értem hogy ezzel mi a baj?

Szeretitek a pisiszexet és ez is az hogy valaki bevizel.

Szerintem nem gáz!

2022. ápr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 erogeen ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező! Most éppen nincs párom. Korábbi csajaim közül egyik se tudta meg, hogy pisis vagyok, és amúgy senki. Az internet előtti időkben nem tudhattam, hogy ez egy fétis és teljesen normális dolog tartogatni, meg bepisilni. Pedig biztosan volt dolgom hasonló lánnyal, csak nem tudhattuk egymásról.

Egy ideje csevegek pisis nőkkel, de egyelőre anonim módon. Remélem egyszer csak eljön a nagy Ő.

2022. ápr. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs ezzel semmi gond, ez is a pisiszex része, őt ilyen szinten izgatja a dolog, szerintem amúgy ez még ari is lehetett:)

L

2022. ápr. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond vele,nagyon izgalmas dolog,mi is szoktuk csinálni.Próbáld ki te is nyugodtan.F
2022. ápr. 14. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy itteni priviben író férfi mesélte, hogy nagyon jó szexi napjuk volt. Felesége beleegyezett, hogy csak csikizéssel érje el az orgazmust, vagy kielégülést. A férj talpán kezdte, ahol eddig még nem csinálták hosszan. meglepődtek, amikor kb. 6-8 perc után a medencéje rángatózni kezdett, majd hirtelen pisilni kezdett. Már nem tudta visszatartani. Mindketten nagyot nevettek, de a matrac áldozat lett. Azóta szándékosan is csinálják, de csak láb és combköz csikizéssel sikerül a záróizmokat annyira ellazítani hogy bepisil a felesége, igaz, változó időtartammal! Természetes dolog, csak készülj törülközővel!
2022. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!