Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire szoktatok megfelelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szoktatok megfelelő választ kapni a kérdéseitekre a szexualitás kategóriában?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 18. 19:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Régebben tettem csak fel kérdést de nem igazán válaszoltak normálisan.
2022. ápr. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Valahogy ezt sejtettem sajnos.
2022. ápr. 18. 19:17
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Már semennyire. Csak privátozók,képkéregetők,mutogatók és farokverők válaszolnak,Ismerkedni,dugni akarnak,bármit kérdezel vagy válaszolsz.
2022. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon régen tettem fel itt kérdést de nagyon szétszedtek miatta így ma már inkább megkímélem magamat a kérdésfeltevéstől mert nem látom értelmét.

1-2 normális válasz jött csak.

2022. ápr. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Magyarul, süllyed a színvonal, ahogy olvasom.
2022. ápr. 18. 19:23
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Általában normális választ kapok
2022. ápr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ugye azt tudod, hogy a négyes válaszom a kérdésedre megfelelő válasznak minősül.
2022. ápr. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az itt portyázó pasik színvonala süllyed,vagyis a béka s...ge alatt van. Ha kifogsz egy lányt,vagy nőt,már ha valóban az,akkor vele normálisan el tudsz beszélgetni,de pasival lehetetlen.
2022. ápr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem teszek fel kérdést, inkább próbálok értelmes válaszokat adni. Persze sok itt az idióta, akik trollkodni, kötekedni járnak ide és kiforgatják az ember szavait. Így aztán ezek az értelmes válaszok is elvesznek a sok szarság között.
2022. ápr. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem jöttek normális válaszok, se régen, se kevésbé régen. Nem is kérdezgetek. ha nevetni akarok, vannak vicces videók a neten és humoristák meg minden, ahhoz nem kell idejönnöm.
2022. ápr. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!