Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek elitelendo dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elitelendo dolog az, hogyha nagyon elvezem ha latnak ismerosok foleg, de ismeretlenek is lehetnek, meztelenul, vagy meglatnak szex kozben vagy hallanak szex kozben?

Figyelt kérdés
Olyan helyzetekre gondolok, amikor veletlenul nyitnak ram oltozes kozben, vagy amikozben szexelek vagy mikozben nyogok szex kozben. De ezeket a helyzetket szandekosan igyekszek ugy alakitani, hogy tortenjenek meg. Az mindegy, hogy fiu vagy lany, mindketto felizgat nagyon. Peldaul direkt olyan helyen oltozok at, ahol nagy esellyel ramnyit valaki, vagy pl egy hazibuliban szexelek, de szandekosan nem zarom be az ajtot es hangosan is nyogok kozben. Ha ezek bekovetkeznek, akkor persze teszem, hogy szegyellem magam es meglepodtem stb... Remelem ertheto volt, hogy mit szeretnek. Nem tudom miert van ez, de borzasztoan felizgat ez a dolog. Szrintetek ez nagyon gaz? 18L

2022. ápr. 19. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..


Itt szinten egyetlen kulcs szo van megadva, a kukkolas🙆‍♂️

Tehat most szepen lebuktattad sajat magad, hogy azt is te irtad ki L(aci)

Otvar kamu ez is, meg a mostani kerdesed is

No para, jelentve🙋‍♂️

2022. ápr. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Engemet is izgat, és én is szoktam ilyeneket csinálni. Ha akarod írj rám privátban mesélek, lehet adhatok új ötleteket. 26F
2022. ápr. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Kamu
2022. ápr. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Volt mar ilyen, vagy csak fantazia?
2022. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy hívják baby exhibicionizmus, annak egy speciális ága. Általános szabály: mindaddig nem gond amíg olyanoknak teszed láthatóvá akik kíváncsiak lennének rá és megnéznék. Csinos fiatal lányként valseg. a férfiak nem tiltakoznak ez ellen 😅
2022. ápr. 19. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Valszeg ki is vernénk rád.
2022. ápr. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
2022. ápr. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
60%
A swinger klubokat neked találták ki!
2022. ápr. 28. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!