Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cdajok akik kiharcolták a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cdajok akik kiharcolták a párjuknál a több pasis szexet, engednétek neki is a több csajosat?Ha nem miért nem? Szerintetek alap hogy ez megjár a nőknek hogy több pasival is szeretkezhessenek kapcsolaton belül?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 20. 16:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
A csajok nem szoktak többes szexet kiharcolni. A fiús hármast is a pasik szokták erőltetni.
2022. ápr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 olvasok azért szex társkeresős profilt
2022. ápr. 20. 16:57
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
A többes sosem "kiharcolás" kérdése, hanem a páros mindkét tagja vágyik rá. Ahol ráerőltetik a másikra ott nem tart sokáig a történet.
2022. ápr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%

16:57

Pedig igaza van...

A nők általában nem vágynak hármasra, ez a faszik mániája... Mert nem szeretik igazán a nőjüket.Mehet a duma, tudom, hogy ez a szitu.

Egyébként sokakat a pasijuk fűzi, de nyilván a nő csinál profilt a 3.fél kereséséhez, sokkal előbb célt érnek, mintha a pasi csinálna profilt te kis "okos". 😆

2022. ápr. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4 egyedülálló nők normál tá4skeresőn, férfi férfi párt, szex társkeresőn meg kiírják hogy pasikat keresnek, egyedülállók, vagy társik van, de titokban a társuk tudta nélkül szeretnék kipróbálni a többest.te kis okos....ka
2022. ápr. 20. 17:58
 6/14 anonim ***** válasza:
65%

#4 rád kell cáfoljak! Az anonim felméréseken a nők esetében is a többes vezeti a titkos fantáziák első helyét, a válaszadók 50-55%-a ezt jelöli meg első helyen. Ettől még a nők többsége nem fogja a gyakorlatban is kipróbálni.

S rád kell cáfoljak abban is hogy ki kezeli párok esetében a profilt a neten. Az esetek 99%-ában a páros ffi tagja.

2022. ápr. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
18:15 Tévedsz.Sok nő rám írt hármas miatt társkeresőn.Pedig NEM KÉRTEM.Úgyhogy ennyit erről.Ja, és nyilván nő vagyok.
2022. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#6 adatlapokon mindenhol aztolvasom szinte hogy ferfi férfi párt keresnek, mikor rákérdezek akkor helyeselnek a nők hogy két pasival akarják.Hiába vitatkozol,meg cáfolsz , olvass több adatlapot normál meg szex társkeresőn.
2022. ápr. 20. 19:33
 9/14 anonim ***** válasza:

#7 amíg nem találkozol face to face vele addig nem tudod a páros női tagja írt-e... Ha nő vagy akkor persze elképzelhető, ha pasi akkor 99%-ra kizárt. Szinte mindig a páros ffi tagja kezeli az adatlapot, ha ffi beszállót keresnek.

#8 örülök ha így látod és neked így jó. Mondjuk bevallom az utóbbi években csak hébe-hóba vagyok társkeresőkön. Meguntam a sok szüttyögést, levelezgetést, egyeztetgetést hogy utána ghostingoljanak, meg variálni kelljen az első kv-s találkozóra is. Inkább swingerbe megyek, ott 100% kamumentes a story :)

2022. ápr. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#9 swingerben csaj vette rá a pasit hogy más is dugja azaz többes legyen.Haveri körömben szintén csaj dobta fel hogy szeretné kipróbálni 2 pasival.Miről beszélsz?
2022. ápr. 20. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!