Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasikat is ennyire foglalkozta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasikat is ennyire foglalkoztatja a kisajkak mérete, vagy csak a nőket?

Figyelt kérdés

Hogy valakinek babapuncija van vagy saláta, az titeket mennyire érdekel? Mert nagyon sok kérdést látok itt de azt szinte mind lányok írják.


Úgy a való életben, reálisan tényleg ekkora szerepe van, hogy kilógnak-e a kisajkak? Tényleg létezik olyan pasi aki emiatt szakítana a barátnőjével? (Ilyet is olvastam)

De lehet csak én voltam eddig naív és azt hittem ez csak kb annyi kérdés, hogy a mellbimbója valakinek pici barnás, másnak meg nagyonnagy és halványrózsaszín. Hogy látjuk, 1 mp alatt bekategorizáljuk oké ez ilyen, de miért kell kattogni rajta meg bírálgatni?

Főleg, hogy szex közben az élvezetet se nem fokozza se nem vesz el belőle.


Azért nyugtassatok meg, hogy valódi éles helyzetben, komoly felnőtt férfiak nem nagyon foglalkoznak ilyennel ha összejönnek egy nővel...

Az hogy miről fantáziálnak ha szinglik és egyedül vannak otthon és áll a farkuk az más.


2022. ápr. 24. 06:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
88%
Csak a nőket.
2022. ápr. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Láttam már sokfélét életem negyven éve alatt,de ahogy mondod,nem ad se többet se kevesebbet. Mindegy milyen.Teljesen másodlagos vagy harmadlagos,hogy mekkora a bimbó,vagy az ajkak.
2022. ápr. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
Attól függ az egyén mennyire válogathat. Jóképű haverom egyszer már dobott csajt, mert ronda volt a pinája. Megteheti. Meg is teszi. Én meg rondaként fogtam a fejem, hogy mit meg nem engedhet magának, mert egyébként a lány nagyon szép és okos volt...
2022. ápr. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
64%

Nekem igen is számít a kisajkak mérete de csak azért mert nagy, lógós, salátás valamiért borzasztóan beindít. DE ugyan akkor nem ez alapján választok párt és egyáltalán nem zavar ha az adott lánynak nem ilyen.


Ez inkább csak olyan mint az extra tejszínhab a csoki tortán.


(Nem tudom miért ezt a hasonlatot használtam, nem is szeretem a tejszínhabot..)

2022. ápr. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
60%
Nem, a nőket sem. Senkit.
2022. ápr. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
51%

Egyáltalán nem érdekel.

Mindkettőt szeretem.

2022. ápr. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Most ez ugyan olyan mint pl a csajok EGY RÉSZE rá van állva a kék szemű szőke hercegre.


Egyéni preferenciák. Te pedig ez alapján akarsz megbélyegezni,vagy "bekategorizálni" másokat ("komoly felnőtt férfiak") szóval SEMMIVEL nem vagy jobb.


Senki nem tehet az ízléséről. Mondom ezt úgy h nekem konkrétan a kisajkak mérete nem számít, nem ez alapján látok szépnek vagy nem szépnek egy vulvát.


Mellesleg a kérdező feltételezhetően semmilyen szeméremajakkal nem rendelkezik, inkább az alacsony önbizalmú csajokat akarja sunyin levadászni. Jobb esetben előfordulhat az, h neki a kérdésben említett kinézetű punci a zsánere. Jobb esetben!

2022. ápr. 24. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
#7 egy salátapuncis 25 éves lány vagyok aki most ezen az oldalon találkozott először azzal, hogy ebből az emberek ekkora témát kerítenek de szerintem a többit nem kell mondanom mert a kérdésbe mindent beleírtam.
2022. ápr. 24. 08:28
 9/23 anonim ***** válasza:
59%
25 évesen lehetne annyi eszed, hogy a Gyakorira nem feltétlenül egészséges emberek írogatnak ilyeneket. Ez az oldal egy roncsderby. Ha 15 percet sétálsz az utcán a városban, már a fele legalább megdől azoknak, amiket itt 70 oldalon keresztül próbálnak bizonygatni egymásnak a befeszült emberek.
2022. ápr. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%

Én felvállalom, nekem számít.


Volt dolgom extrém salátással, ráadásul csak az egyik kisajak lógott ki, de az nagyon, ott lifegett.


Utána csak szimmetrikus, nem lógos puncik voltak, őszintén örülők neki, hogy inkább ilyenek jöttek, az az extrém saláta nagyon nem tetszett.

2022. ápr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!