Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok hozzá, hogy a fiúk szeretik a búgyit és a harisnyát felhúzni?

Figyelt kérdés
Lenne olyan hölgy aki ezt elfogadná és nem ítélnek el.

2022. ápr. 24. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nagyon izgalmas, nekem barátom rendszeresen hord női fehérneműket, neki nagyon jól állnak, szoktunk együtt is vásárolni, de sokszor viszek neki ajándékba. Ő még a női ruhákat is szereti a fehérneműkön kívül.
2022. ápr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a "búgyi"?
2022. ápr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fiúk? Már amelyik! Én biztosan nem!
2022. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Én is szoktam, a nadrág alatt csipkés bugyit, tangát és nejlon harisnyát hordani


Barátnőmet nem zavarja. Először furának találta de aztán azt mondta felőle, nem zavarja, csak nem szeretne ebben részt venni. Úgyhogy ügyelek rá h ne lásson meg úgy.

2022. ápr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
A buzák biztosan
2022. ápr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Először úgy értettem, a fiúk szeretik a lányokra felhúzni a bugyit és a harisnyát. EZ jó lehet, de valószínűleg nagyon lassan történne ez a felhúzás, és mire felkerülne a lányra, már pár más dolgot is csinálnék a lánnyal.
2022. ápr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
B.uzi öltözék!
2022. ápr. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lányok hol vagytok?

Várom hogy ki meri elmondani a véleményét

2022. máj. 2. 16:54
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8: Szerintem nem azon múlik, hogy ki "meri" elmondani a véleményét vagy sem, elvégre mindenki anonim


Egyszerűen csak nevetségesnek tartják, nem foglalkoznak ilyesmivel, vagy inkább kerülik az ilyen beteges kérdéseket



A harisnya is ugyanolyan ruhadarab mint mindegyik más, nekünk pasiként csak a jó része tűnik fel (látvány, tapintás), sok nő viszont nem szereti hordani, mert nekik a rossz oldala is kijut (viszket, lecsúszik, kiszakad, büdös, stb.)



Szóval szerintem ez a helyzet

2022. máj. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!