Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Örülnétek ha olyan nyitott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örülnétek ha olyan nyitott pasitok lenne aki belemenne, hogy legyen egy házibárotok? (akár férfi akár nő)

Figyelt kérdés
Akivel hármasozhattok vagy akár kettesben is szexelhettek amikor a pasitokra "nincs szükség"

2022. ápr. 25. 08:13
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Igen! Hol van ez a pasi? Keresem!😍 N
2022. ápr. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
én úgy írok pasiként, hogy párommal már van tapasztalatunk többessel, swingerrel, mindenféle felállással és igen nagy fantáziánk is van merészebb dolgokban, amit ha úgy alakul, meg is fogunk élni, de amikor ilyen kérdéseket látok, így megfogalmazva, az az érzésem, hogy semmit nem tudsz a párkapcsolatokról, vagy hogy az ilyen fantáziák hogyan működnek.
2022. ápr. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Volt ilyen pasim, nem tartott sokáig. Nem tudtam férfiként tekinteni rá, nem tudtam felnézni rá, nekem meg az fontos egy párkapcsolatban.
2022. ápr. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs szuksegem ilyen hulyesegekre.
2022. ápr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Házibár? Csehóra gondolsz?
2022. ápr. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. ápr. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. ápr. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!