Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kezeljem a helyzetet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem a helyzetet, ha a pàrom(30+férfi) nem akarja popsiba ? 7 hónapja együtt vagyunk és nekem egyre jobban hiányzik.

Figyelt kérdés

30as pàr vagyunk, először és utoljára decemberben csináltuk. Abszolút jò élmény volt, nem fájt, belazultunk.

Viszont azóta valahányszor szòba kerül, a szája jàr csak hogy mit tenne velem, de a farka nem működik egyszerűen.

Én meg ott fekszek hason, kivül-belül tisztán, plug-al is előkészìtve, vágytól szétfeszìtve...és nem teszi...és azt mondja formás popòm van, nagyon kìvànatos, de még sem àll fel...

Engem egyre jobban kezd frusztràlni ez a helyzet, màr nem is kezdeményezek hozzà egyáltalán, elvette a kedvem. Viszont iszonyat kìvànom, be vagyok zsongva, és nem tudom ezt hogyan beszélhetném meg vele.

Màr nem vagyunk olyan fiatalok, hogy szégyellősködnünk kellene.

Én bármit megteszek neki az àgyban, nincs tabu. Elvileg nàla sincs tabu, rossz élmény sem. Mégsem megy és kezdek teljesen becsavarodni, hogy nem tudom újból megélni ezt vele.

Férfiaktól vàrnàm a tanácsokat, mi lehet a baj?! Hogyan segìthetnék? Egyre türelmetlenek vagyok :(



#popsi #Nem akarja a pasi
2022. ápr. 25. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
15%

Haha, mi pár napja csináltuk buttpluggal és rezgetéssel együtt a dugást barátnőmmel. :D


Sajnálom már foglalt vagyok.


Rendelj neki szuperhős kapszulát, attól állni fog bármire is! :D

2022. ápr. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem fèl a fertőzèstől. Èrtem èn hogy finom ès tiszta popsid, de tele van a net orvosi oldalakkal, amelyek borzalmas fertőzèsekkel fenyegetnek anàlis szex esetèn.


Nekem van úgy hogy random megujjazom a felesègem fenekèt a konyhapult mellett :D

2022. ápr. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Neki nem jön be. Vegyetek dildót.
2022. ápr. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

" de még sem àll fel."

Akkor impotens.

2022. ápr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Csak az análra nem áll fel, vagy amúgy sem?

Ha nem akarja szimplán bedugni, akkor vegyen fel gumit.

2022. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezted már tőle, hogy miért nem akarja?
2022. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Más meg vágyik rá és a női fél nem akarja. Igazságtalan az élet... :(
2022. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Decemberben? Keress igazi ffit az naponta csinálna veled,elég impotens, fatöküvel àlltàl össze,ezt őszintén mondom.45f
2022. ápr. 26. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dregor ***** válasza:
Olyat nem lehet, hogy puncival kezditek, te lovagolsz rajta, majd átrakod a másik lyukba? :D De ha semmi nem jön össze, szívesen segítek ezen a hiányon, amit most érzel. :)) Talán még a párod is benne lenne, hogy mások csak popsiba csinálják neked. :D
2022. ápr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!