Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy “csajozzak” tapasztalatla...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy “csajozzak” tapasztalatlan, szűz 26 éves férfiként?

Figyelt kérdés

Nem vagyok kifejezetten jó pasi, sem magas…


De azért annyira rossz sem szerintem. Mondott már nekem olyat lány hogy “egész jóképű vagy”, meg végtelen sokszor megkaptam hogy “milyen szép a szemed”, stb.


Párszor előfordult olyan is, hogy elhívtak lányok randira…


Azért nincs tapasztalatom és azért utasítottam el mindig mindenkit azonnal, mert a fogaimmal gond volt, illetve van (csak már messze nem akkora).


Nem szeretném részletezni, a lényeg az hogy rendkívül költséges volt magánban megcsináltatnom, de a lehető legjobb eredményt akartam… És még mindig van fogszabim, legalább még egy olyan 1.5 évig fent is lesz, de már vállalható valamennyire a fogsorom.


Régen tényleg katasztrófa volt…

A szüleim annó nem akartak fizetni ilyesmiért, amit meg ingyen is meg lehetett volna csináltatni államilag, az hosszútávon csak ártott volna, mert ellehetetlenítette volna a drágább, de sokkal jobb beavatkozásokat.


Lányok terén meg emiatt sosem mertem belemenni semmibe.


Pl. volt olyan, hogy csak ültem a húgom iskolájában a portán, vártam hogy haza vihessem és egy 17 körüli lány oda küldte 2 barátnőjét, hogy kérdezzék meg tőlem, hogy nem e akarok vele járni (csak így durr bele) és én nem mertem megszólalni sem, nehogy látszódjon a fogsorom, csak ráztam a fejem.


Szóval nagyon kínos volt. És volt még pár hasonló szitu, amikor tetszettem egy lánynak, aminek jelét is adta, de valahogy még azelőtt kellett lepattintanom hogy jobban megnéz, és meglátja a fogsorom.

Mert ha nem teszem, akkor utána neki kellett volna kibackelni, ami sokkal rosszabb lett volna…


Tehát ez a dolog volt az, ami miatt komolyabb önbizalom hiányom volt, de pont azért mert belátom hogy a valamennyire egészséges és szép fogsor az a minimum…


Ez a problémám megoldódni látszódik. Vszont mivel magamnak fizettem mindent, segítség nélkül és az albit is fizetni kellett, meg a számlákat, stb. meg amúgy sem egy rövid folyamat ez, annyira komplikált problémával mint ami nekem volt, közben 26 éves lettem.


És szűz vagyok, nem volt kapcsolatom, de még csak nem is csókolóztam.


Most itt ez az újabb dolog, ami miatt szoronghatok…


De őszintén, szerencsére azért nem izgulok annyira emiatt, csak egy kicsit.


Szerintetek, hogy lenne érdemes ismerkednem vagy csajoznom így, hogy ennyi idősen totál tapasztalatlan vagyok?


Egyből komoly kapcsolatra hajtsak, randizzak rendesen, vagy próbáljak meg valakit felszedni csak szexre és azzal tudjam le(nem tudom hogy megy ez)?


Mennyire lesz nehéz dolgom a nőknél, ha őszinte vagyok és elmondom, hogy nincs semmilyen tapasztalatom?



2022. ápr. 28. 21:24
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Itt gyakorin a legegyszerűbb
2022. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%
Lány barátaid, ismerőseid vannak? Én a helyedben először is megtanulnék nőkkel kommunikálni, akár baráti szinten is. Legyél nyitott, ismerkedj, barátkozz, járj társaságba és majd alakulnak a dolgok. A netes ismerkedést nem ajánlom neked annyira egyelőre, mert az egy daráló.
2022. ápr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
90%
Bocs, de nem olvastam végig - megakadtam ott hogy elhívtak randira de te meg nem mentél. WTF??? Hogy akarsz úgy eredményt ha el sem mész egy randira bro'?
2022. ápr. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem tok aranyos vagy, sok sikert kivanok!:)


"Egyből komoly kapcsolatra hajtsak, randizzak rendesen, vagy próbáljak meg valakit felszedni csak szexre és azzal tudjam le(nem tudom hogy megy ez)?"

-azt keresd, amire te vagysz es szukseged van..



Csak vesd bele magad. En ajanlom az online feluleteket, mert ott legalabb eloszor irasban fel tudsz kicsit oldodni, szokod a dolgot, hogy lanyokkal beszelgetsz.

Es hat add onmagad:)


Nem kell rogton azzal kezdeni, hogy megmondod, hogy 0 tapasztalatod van. Ha eljuttok egy olyan szintig, ahol mar oszinten tudtok ilyenekrol beszelgetni, akkor elmondhatod nyugodtan.:)

2022. ápr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!