Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek is rossz kotonban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek is rossz kotonban szexelni?

Figyelt kérdés
Vagy nektek mindegy?

2022. ápr. 28. 23:22
 1/9 anonim ***** válasza:
36%

Kényelmetlen a farkamon.

18L

2022. ápr. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha a páromról van szó, akkor nyilván nem mindegy. Nekem is fontos, hogy ő élvezze, és amúgy is bensőségesebb, ha nem húz óvszert. Az érzést is szeretem, amikor belém élvez, és magamhoz húzom a testét, miközben a csúcson van. De persze én szedek fogamzásgátlót, és tartós kapcsolatban vagyok, felelőtlenül nem szexelek.
2022. ápr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Tulajdonképpen a férfiaknak sem rossz. Kotonban szexelni sokkal jobb, mint sehogy sem szexelni.
2022. ápr. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Amelyik kipróbálja a női kotont, az sürgősen abba szokta hagyni.
2022. ápr. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

A nőknek nincs túl nagy érzetkülönbség. Egy fokkal természetesebb gumi nélkül, de a pasik érzetéből sokkal többet levesz mint a nőékből.

Ha rólad lecsúszik a gumi azonnal észreveszed mennyivel forróbb, selymesebb lett - de a lány csak akkor ha szólsz neki hogy upsz van egy kis gond.

2022. ápr. 29. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor én mágus lehetek, mert nő létemre azonnal észreveszem, ha gond van :D


Amúgy inkább a tudat a nem mindegy, ahogy már korábban írta valaki. Belsőségesebb. Vadabb.

2022. ápr. 29. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

én pasi vagyok és engem egyáltalán nem zavar a koton, sőt, annyiban szeretem is, hogy:

- kicsit tompítja az érzést, emiatt tovább bírom

- nem maszatolunk össze mindent, egyszerűbb a több menetet lenyomni, mert én több menetes vagyok


De természetesen koton nélkül erősebb és jobb az érzés, de ezt szívesen feláldozom arra, hogy tovább bírjam


viszont párom utálja, természetellenesnek érzi, nagyon nem szereti a gumi érzését. Őszintén, nem tudom mennyire érezhető ez a punciban, de ő nem szereti.


Pl van szexjátékunk, szilikon dildó is, és mivel ott síkosító kell, kipróbáltuk úgy is, hogy síkos kotont húztunk rá és azt sem szerette, azt mondta inkább koton nélkül, síkosítóval, azzal jobb érzés

2022. ápr. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nem rossz
2022. ápr. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

[link]

🤓🤌

2022. júl. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!