Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az hogy a lányokat nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy a lányokat nem érdekli a péniszméret? De akkor ők meg miért gondolják azt hogy az a jó ha minél nagyobb a mellük?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 30. 12:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én nem gondolom hogy jó a nagy mell :D nekem bőven elég a B-s
2022. ápr. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolom, hogy nagyobb mellekkel vonzóbb lennék. Jól érzem magam így is.

A pénisz méretet meg már kiveséztük milliószor.

2022. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
de igen, érdekel a péniszméret. nem, baromira nem gondolom, hogy az a jó, ha minél nagyobb a mellem.
2022. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Dehogynem érdekli őket, csak itt szokták mondani, hogy nem fontos. Nem akarnak porig alázni téged.
2022. ápr. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
nem kérek privátot
2022. ápr. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy óriás legyen de azért legyen mell. Ugyan ez a helyzet a f@sszal is.
2022. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem gondolják, bár testkép zavaros nök vannak. De alapesetben mi az összefüggés szerinted a mell és a fütyiméret között (Mert valamilyen modon ebböl indultál ki!)?
2022. ápr. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
52%
Érdekli a nőket a péniszméret, nagyon is. Persze ezt nyilvánosan, vagy férfi jelenlétébem ritkábban vallják be.
2022. ápr. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!