Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem nekem való a szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem nekem való a szex?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és kb 4 éve van aktív szexuális életem. Korábban nagyon szerettem maszturbálni, főképp csiklósan. A pasikkal való szexet viszont már nem érzem olyan jónak és az évek alatt a maszturbációr sem élvezem már. Nem nagyon van hüvelyi orgazmusom, és csiklóit sem sikerült még senkinek se elérnie nálam. Sem nyalással, sem kézzel. Olvastam, hogy ez lehet azért, mert berögzült egy póz vagy erősség, és így másképp nem megy. Ez rám nem igaz, mert többféleképp is szoktam. A pasikkal kommunikálok rendese, de nem ment. Igényelném az előjátékot, de akikkel eddig voltam, nem sokat doflalkoztak vele, utójáték meg sosem volt, mert szex után elmegy a kedvük tőle. Úgy meg nem szeretem erőltetni, hogy látszik rajtuk, hátuk közepére sem kívánják, amúgyse szeretnek a férdiak nyalni.

Szóval nem élvezem a szexet, és most már az egészet sem, nemcsak az a baj, hogy nincs orgazmusom, hanem ninden olyan kellemetlen a mostani párommal is, nekem meg egyre kevesebb kedvem van hozzá.

Szerjntetek van olyan, hogy valakinek nem való a szex? Hogy egyszedűen nincs értelme annak, hogy mással együtt legyen? (Érzelmileg minden rendben van a párom es köztem)



2022. máj. 3. 17:57
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
3%
Nekem nem kéne csiklos nő. Aki azzal elvez. Ha nem tud huvelyileg elmenni azzal nem tudok mit kezdeni.
2022. máj. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
86%

#1

Akkor legyél búza. Ott nincs csikló.

2022. máj. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Privátokra válasz:

1. Nem csináltam erősen magamnak, az eddigi partnereim viszont akárhányszor csinálták viszont elég durvák voltak, gyakran fájt, ahogy hozzáértek.

2. El tudom engedni magam, ezzel semmi probléma nincs. Nem volt nagyon sok partnerem, összesen 3, és nem tudok mindent az előéletükről, de egyik se volt szűz. Volt nálam 6 évvel idősebb is, de ez ugye nem garancia a tapasztaltságra.


#1 Tudom, hogy nem túl jó, hogy csak így tudok élvezni, nyilván ez rengeteg plusz munka a férfinak, és hát nem is túl kellemes, de sajnos hüvelyeswn se segédeszközzel, se partnerrel, se ujjal nem tudok elmenni.

2022. máj. 3. 18:06
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos szexualisan ezek szerint mindig rossz partnert fogtál ki.

Szerintem igenis fontos a minőségi elő és utójátek.

Te pedig ezek szerint nagyon igényelnéd és emiatt sem élvezed.

2022. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor neked marad a nyalas, ulj a pasi szajara :P :)
2022. máj. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Hogy nem neked való a szex? Ez valami vicc remélem. Nincs veled semmi probléma, "csak" nő vagy. A csikló az egyetlen olyan szerv ami kizárólag arra szolgál hogy orgazmust okozzon. Nagyon kevés nő képes csak a behatolástól elélvezni.

Jóval kevesebb idegvégződés található a hüvelyben, ezt a természet okosan megalkotta, bár nem mondom hogy olykor nem bosszantó. De ettől miért lennél alkalmatlan a szexre?


Ki kell próbálni olyan pózokat ahol stimulálodik a csiklód is, ezek többnyire bensőségesebb pózok, ahol közel vagytok egymáshoz. Együtt a 2 stimuláció (hüvely+csikló) nagyon élvezetes tud lenni.

Az előjátékot pedig erélyesebben "követeld". Anélkül hogyan is lenne orgazmusod, mikor az alapja hiányzik.

2022. máj. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Ültem már rá, de egyrészt borzasztó erzés volt, mert tudom, hpgy ez számára nem egy élvezetes dolog, másrészt minőségében sokkal rosszabb volt így, mint más pózban.
2022. máj. 3. 18:12
 8/28 Noren1989 ***** válasza:
0%

És ez hàny/hàny fricivel sikerült így?


Egyéb szexforma nem volt?

Se nyalàs, se ujjazàs?


Nekem még nem kerek a sztori...

2022. máj. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
24%
Próbáld ki jóval idősebb (6 évnél jóval több!), tapasztalt pasival! Mondjuk egy apád korabelivel.
2022. máj. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

#6: Nem szeretem követelni, mert ha a másik nem élvezi, akkor megette a fene a dolgot.

Sajnos nem nagyon vannak olyan pózok, amikben a csiklóm rendesen izgatható lenne. Kézzel persze igen, pl. lovaglóban, de a párom nem szereti, ha magamnak csinálom, és nekem is jobb lenne, ha ő tenné, de az továbbra se jó. Olyan viszont nem megy, ahol hpzzádörzsölődik a csiklóm vagy ilyesmi, nem teszi lehetővé a testfelépítésünk.

2022. máj. 3. 18:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!