Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nôk, akik prostikènt funkciónà...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nôk, akik prostikènt funkciónàlnak,egy ügyfèl, dugott màr meg titeket annyira, hogy a következô kuncsaftot, nem tudtàtok fogadni?

Figyelt kérdés

2022. máj. 3. 21:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Velem volt olyan. Eléggé kimerültem attól ahogy mozgatott a hímvesszőjén. Bár nem egyből jött volna a következő, hanem 10 perc múlva, de inkább mondtam neki időt egy héttel később
2022. máj. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
86%

Telóba csak annyit kérdezett, hogy nagyobb méretet is vállalok vagy nem?

Nos általában a fiatal fiúk szoktak ezzel szórakozni, azt idejön 16 centivel és még neki is áll bizonygatni hogy mások szerint ez nagy.

na szóval ideért a pasi,jó az összkép,sportos, fiatal,jó parfüm, elkezdett vetkőzni.Aztán látom furán dudorodik a boxer, de nagyon furán.

Aztán letolta, hát köpni nyelni nem tudtam.24 centi volt neki, és baromi vastag.Úgy megpakolt hogy megmozdulni sem tudtam utána.másnap még a lábam is fájt, le is mondtam pár napig mindenkit.

Volt egy barátnőm mindig sorolta hogy csak kisfarkú pasik találják meg.Elküldtem hozzá is.Este csak annyit írt,hogy baxam meg, soha többet ilyen szamár faxút.

Egy hétig nem is beszélt velem.

2022. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%
Igen volt.
2022. máj. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Szakmai sérülés :-)

Erre kiterjed a biztosítás is. Elszámolhatod a gyógyítási költségeket és az elvesztegetett időt.

2022. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem igazán jellemző az ilyesmi bro'. Ha látják hogy a kádernek túl méretes és "lestrapálná" akkor inkább elküldik vagy azt mondják okés féláron megcsinálja a fuvart de csak francia lesz. A k.rvák üzletasszonyok, inkább veszít egy kuncsaftnyi zsozsót, mintsem aznap már ne tudjon dolgozni és elveszít e miatt 3-4 kliensnyi zsetont. Ha valaki közben akar nagyon bedurvulni akkor meg leállítja a pacákot. A k.rvának a sunája a munkaeszköze vigyáz rá.
2022. máj. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
97%
Nehezen hiszem, hogy valódi örömlány nyilatkozott. Ők egy ilyen méretes szerszámmal simán elutasítanak, vagy menet közben leállítják a delikvenst, esetleg csak óvatos szexet engednek, de semmiképp sem olyat, amitől nem bír lábra állni.
2022. máj. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
volt
2022. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Kell-e attól tartani, hogy ha meglátja a prosti az autó rendszámát, utólag esetleg zsarolhat, mert kideríti a valódi személyazonosságomat?
2022. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
#8 a telszámodat már eleve tudja 😂 (hívásazonosító nélkül nem veszik fel) Amúgy nincs idejük a zsarolgatásra, a napi 5-10-x kuncsaft mindegyike után nyomozgatni.
2022. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
#8 Pont ezért jobb mint a szerető. Zsarolni biztos nem fognak és baromira nem kíváncsiak a rendszámodra. A normális és megbízható vendégkör kialakítása a lényeg , bizalmi szakma.
2022. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!