Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a párotok nem jó az ágyban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok nem jó az ágyban, de egyébként nagyon szeretitek ti is szoktatok alkalmi kalandokba belemenni, hogy kiéljétek a szexuális vágyaitok?

Figyelt kérdés
Tudom akit szeretsz nem csalod meg, de én vágytam egy kicsit többre...

2022. máj. 4. 09:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem jó az ágyban akkor nem a párom
2022. máj. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

“ de egyébként nagyon szeretitek”

Ilyen nincsen vagy szereted vagy nem. Ha szereted akkor teszel érte hogy az ágyban is jó legyen. Ha nem szereted akkor meg gerinctelen nyomorék vagy hogy nem szakitasz vele.

2022. máj. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Pasi vagy mi?
2022. máj. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem kell a nagy szerelemhez , hogy ne csak mint ember legyen jó hanem a szexben is. 50-50%-ban fontos nekem mind a kettő.
2022. máj. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy nem jövök össze senkivel, hogy nem feküdtem le vele. Oké össze kell szokni, de ha nem tesz azért, hogy jó legyen a szex akkor nem fogok vele összejönni bármennyire is szimpatikus és normális. Külső megfog, belső megtart, jó szex hozzákapcsol. Ha kapcsolatra adom a derekam akkor azt komolyan gondolom nem az a fajta vagyok aki 3 havonta váltja a csajokat, de ehhez kell hogy minden téren passzoljunk. (1)
2022. máj. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Sokan vannak így, otthon van alap szex, aztán ha valami újdonságra vágynak, amire az aszsony nem hajlandó, akkor kipróbálják máshol. Ettől még nem fog szükségszerűen felbomlani a család. Főleg, ha ott a ház, gyerekek.
2022. máj. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
19%
Amelyik nő nem hajlandó tenni azért hogy a fasziját kielégítse ne csodálkozzon azon ha megcsalják
2022. máj. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%
#7 érdekes, sokkal több nőnek nincs orgazmusa, mint pasinak, mégis a pasik szoktak félrekefélni. Akkor hogy is van ez? Ezzel a logikával legalább 3x annyi nő csalhatná meg a párját, mint férfi...
2022. máj. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
69%
A párom jó az ágyban csak messze van és ritkán talizunk, ezért szexelek mással is.
2022. máj. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
8. Az érdekes az hogy ezek a nők miért nem tesznek azért hogy legyen nekik orgazmusuk? Ja hogy akkor nem a férfi lenne a hibás, értem.
2022. máj. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!