Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők miért hazudnak az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért hazudnak az orgazmusukról?

Figyelt kérdés
Ha hazudtok akkor a férfinak honnan kéne tudnia hogy tennie kéne értettek?

2022. máj. 4. 12:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
92%
Na szóval: AZOK a nők akik hazudnak (emeljük ki mielőtt valaki általánosít), eljátszák az orgazmusukat nagyrészt azért teszik hogy a pasi önbizalmát növeljék, megfelelési kényszerből, vagy annyira rossz a szex hogy minél hamarabb vége legyen. Ennyi.
2022. máj. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
19%
Azért csinálják, hogy utánna reklamáhassanak a femináciknál.
2022. máj. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Hmm, érdekes, nekem még soha egyik partnerem sem kamuzta be, hogy orgazmusa lett volna, és tudom, hogy ez így van, mert minden kapcsolatom az őszinteségre volt alapozva. Ha valami rossz volt a szexben, megbeszéltük és változtattunk rajta. Nem megjátszani kell, hanem megbeszélni és változtatni!

Ha neked megjátszák, akkor ott olyan gond lapul, amit nem beszéltetek és/vagy nem oldottatok meg.

30F

2022. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért elég biztos jelei vannak egy nő orgazmusának is. Aki tapasztalta már az tudja. Annyira ösztönös, azt nem fogja tudni tökéletesen eljátszani.

Egyrészt gáz ha hazudik és megjátsza, másrészt gáz ha bekajálod.

2022. máj. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Sosem hazudtam róla, inkább megmutattam a partnernek, hogy hogyan csinálja, hogy nekem is jó legyen. Ha kamuznom kéne, akkor még szexelni sem akarnék inkább az adott emberrel.
2022. máj. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

#11

Azt kihagytad hogy a csávó miatt nem meri mondjuk izgatni magát, vagy nem is kéri meg rá, mert az lusta, hamar abbahagyja. Több ilyenről hallottam, hogy van olyan csávó aki nem tűri ha a csajnak kell a plussz inger. Ez is okot adhat rá hogy nem mer szólni többet, inkább eljátsza. (bár akkor elég buta, ha ezt az utat választja)

2022. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
22%
Mert félnek hogy a hapsi, akivel érdekből vannak együtt, majd emiatt szakít velük.
2022. máj. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
A #11-es teljesen jól leírta az okokat. Ettől még a nők többsége nem hazudik róla, aki igen az saját magát is becsapja vele. S nem is szokott túl sokáig tartani egy olyan kapcsolat ahol már az ágyban is hazudnia "kell" a feleknek egymásnak.
2022. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
80%

mert szereti a hapsit és nem akarja megbántani az által, hogy a szexuális teljestményét megkérdőjelezi

sajnos gyakori ez, mert rövidtávon vanna kelőnyei. Hosszútávon csúnyán visszavág persze

2022. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan szexkapcsolatom ahol évekig nem volt orgazmusom a pasival max ha kézzel csinálta, de a szex attól írtó jó volt vele. Igazából nem mertem neki elmondani, hogy bennem van a hiba, azért nem tudok elélvezni mert én szerettem ő meg tudtam hogy csak szext akart és végig ez járt a fejemben, így azt hazudtam nekem nincs hüvelyi orgazmusom. Aztán tartottunk egy év szünetet majd megint összejöttünk, látszott rajta hogy hiányoztam neki és ez olyan magabiztosságot adott, hogy onnantól tökéletesen működött a szex úgy remegtem nála mint egy kocsonya.
2022. máj. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!