Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szülés után x idővel hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után x idővel hogy alakul a párotokkal az együttlét? Hányszor vagytok együtt? változott valami?

Figyelt kérdés
2022. máj. 5. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Ez attól is függ, hogy kinek milyen a kapcsolata együtt.
2022. máj. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Nekem hetekig nem volt egyáltalán kedvem a szexhez szülés után. Nem emlékszem pontosan, hány hét telt el, mire egyáltalán felcsillant valami érdeklődés. És bevallom, akkor is még csak magam intéztem el egy reggel, még mindig nem a férjemmel volt kedvem. Pedig nagyon jól működött mindig közöttünk ez a dolog! Aztán szép fokozatosan tért vissza. Először nem volt jó, szinte semmit nem éreztem, meg is rémültem, hogy ez mostmár mindig ilyen lesz... ;D De lassan, lassan fizikailag is helyreállt a dolog. De az elkövetkező 3-4 év sem annyira szexközpontú volt, a korábbi időszakokhoz képest. Ez egyénileg is lehet változó, és szerintem az sem mindegy, hogy milyen régi egy kapcsolat. Ha negy a szerelem, azért szerintem hamarabb visszatérhet a szex is. Mi régóta együtt vagyunk nagyon, és nagyon intenzív volt a szexuális életünk, ez a korszak nem arról szólt. Most megint minden a régi, de már 13 a gyerek... ;D
2022. máj. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én szülés után hónapokig nem is tudtam a szexre gondolni. Túlhajszolt és kialvatlan voltam, plusz az "új" testemet is el kellett fogadnom... A férjem elképesztően türelmes volt, kivárta míg eljött nálam az áttörés. :)

Most heti 2-3x vagyunk együtt, ez így volt a gyerek előtt is. Annyi változás viszont van hogy sokkal kívánósabb lettem, többször kezdeményezek én, mint annak idején. :)

2022. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az első fiú után kb. 2 hónap. Változó volt, mert sűrűn felkellt. Volt mikor 2 hét szünet, majd minden nap. 3 éves volt mikor megszületett a kisebb fiú. 3 hónapos volt az első és azóta az utolsó szeretkezésünknél. Azóta eltelt 15 év.
2022. máj. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy micsoda? 15 éve nem szeretkeztetek, 4-es?
2022. máj. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sokat kell dolgozni ezen és pasiként türelmesnek lenni, mert lehet valakinek pár hét, addig lehet a másiknak pár hónap kell és lehet a kedve se lesz olyan. Sok a hormon, fáradság, miegymás. Arról nem is beszélve, hogy úgy kell szexelni, hogy bármikor sírhat a baba. Nekünk is volt olyan, hogy abbamaradt. Viszont előre sokszor megbeszéljük, hogy mikor lesz szex, melyik napon akarunk pihenni, mikor lesz időnk összebújni, a spontanitás már nem úgy működik mint régebben
2022. máj. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!