Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mikor és miért döntöttetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és miért döntöttetek a gruppen illetve a hármas szex mellett?

Figyelt kérdés
Mindenképpen belevágnátok ha újrakezdhetnétek?

2022. máj. 6. 15:11
 1/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom ha felmerülne a lehetőség élnék-e vele vagy csak egy lánnyal lennék-e? Ti hogyan hoztátok meg a döntést?


Privátot nem kérek.

2022. máj. 6. 15:18
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Engem egyik opció sem vonz lányként
2022. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%

Nőként egy másik nőt nem tudnék elviselni a férjemmel együtt. Számomra elképzelhetetlen.

Plusz férfit pedig szintén nen tudnék elképzelni, hiszen szerintem egy kapcsolatba ez nem fér bele.

(Az én nézőpontom szerint. Mindenki másképp gondolja.)

2022. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%
3.: És mi a helyzet két olyan férfival akik közül egyik sem a férjed, de bejön mind a kettő? Arra a helyzetre mit mondanál?
2022. máj. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ffi vagyok, egyszerűen belecsöppentem. Az akkori lakótársaim szerették eme műfajt és pont olyankor értem haza amikor ment a móka s mondták csatlakozzak. Jó volt, izgalmas, s egyszerűen megszerettem :)

S igen, újra belevágnék, akkor is és most is. S remélhetően hétvégén swingerben alaposan bele is fogok :)

2022. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a feleségemmel kb 1,5 éve voltunk együtt, amikor egyik éjjel egy elég erotikus álma volt (többesszex). Amikor felkelt utána, akkor kérdeződköstem, hogy mit álmodott. Elmesélte és kíváncsívá tett. Utána még sokat beszélgettünk róla. Rájöttünk, hogy igazából nekünk ez nagyon is tetszik. Megszerveztem neki egy alkalmat egyik ismerősömmel. Nagyon jól sikerült. Utána nemsokkal pedig ő szervezett be egy lányt. Majd ez így ment tovább. Azóta rengeteg ilyen alkalom van mögöttünk. Mivel mi felkészülten vágtunk bele, folyamatosan megbeszéltük a problémánkat, elmondtuk az érzésünket egy szituációról, a szabályainkat nem léptük át, így a nagyon jól működő kapcsolatunkon nem ártott, sőt csak jobb lett. Amúgy kettesben is ugyanolyan szenvedélyes köztünk a szex. Szóval ezzel sincs gond. Mi nem bántuk meg. Mindketten ugyanígy tennénk, ha visszamehetnénk az időben. Két egy alkalmat kivéve, amikor egy mint kiderült pszichopata csajszit és egy másik alkalommal egy teljesíteni nem tudó srácot találtunk. Viszont a több, mint 20 ilyen alkalmunkból csak ez a kettő volt elméletileg rossz. Gyakorlatilag pedig a végén ketten jót szexeltünk.
2022. máj. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!