Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy prostival lehet járni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy prostival lehet járni?

Figyelt kérdés
Van ilyen sztoritok?

2022. máj. 6. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, bármi lehetséges. De szerintem a gyakoribb, hogy a csaj a kapcsolata előtt volt prosti, csak már kiszállt.
2022. máj. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%

Hogyne. 16 évesen egy 25 éves prosti volt a nőm, kint dolgozott grazban, ültem otthon a házában, gyurogattam, ettem , ittam, spanokkal buliztam, hétvégente meg dugtam . Eltartott, jó is volt baszki, arany élet

24f

5x bajnok

2022. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A rajta élősködő stricijének valószínűleg igen, kuncsaftként elég ritka a Pretty Woman történet 😅 Ámbátor... akár meg is eshetne, ha a kuncsaft egy Richard Gere kinézet ÉS kőgazdag manusz akinek a pénzére rárepül a k.rva.
2022. máj. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
#1 vagyok. Én arra gondoltam, hogy a csaj már kiszállt a bizniszből, majd találkozott a későbbi párjával. :D Szóval semmi Pretty Woman-sztori. Arra tényleg minimális az esély.
2022. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Bár a legtöbb aktív prosti nem vágyik lamúrra. Viszont számos exprostiból lett családanya.
2022. máj. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%
Instán követek egy lányt, nem tudom 100%-ig, hogy prosti-e, vagy sem, de a sztorijaiból, amiket megoszt, erősen arra lehet következtetni, hogy van valami köze a szexiparhoz. Neki van párja.
2022. máj. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? Van sztorim: én vagyok a lány, és volt már párom, amióta csinálom. Már nem vagyunk együtt, de kb. két évig tartott a kapcsolat. És nem kuncsaft volt, nem is a "stricim", máshogyan ismertük meg egymást. (Privátot nem kérek.)
2022. máj. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!