Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kire voltal szexualisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kire voltal szexualisan raizgulva akire nem lehetne?

Figyelt kérdés

Lett belole valami ?

Hogyan alakult ki ?



2022. máj. 7. 19:05
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
80%

Én az egyik tanáromra. Frissen végzett volt, én pedig épp kamaszodtam. Semmit se kellett csinálnia. Egyszerűen az illata, a mosolya, a szeme, a keze ahogy mutogatott.. Ránéztem és végem volt! Nem tudja, hogy így harmicasan a mai napig vevő lennék rá, mert az agyam diktált akkor és most is! :)


A párom is ilyen vonzó volt, csak sajnos hirtelen, fiatalon elhunyt. Most egy szerelővel vagyok így, ő korban hozzám illik, így légyszi szurkoljatok!!! :D

2022. máj. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Mentorra, nem lett semmi sem.
2022. máj. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
93%
Én a főnök fiára még anno. De nem lett belőle semmi
2022. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
93%
Túl sok példa volt ilyenre ahhoz, hogy képes legyek felsorolni mindet, és egyikből se lett semmi. 😀
2022. máj. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
91%
Gimisként egy alsós férfi tanárra, természetesen nem lett belőle semmi sem. Többször voltam egy régebbi kapcsolatom alatt egy fiúra ráizgulva (szavaiddal élve), nagyon- nagyon kívántam őt, ő is akart volna engem, de hűséges maradtam a páromhoz. /Nálunk nagyon kevés volt akkor a szex, ez a fiú pedig kicsi korom óta az életem része volt és mindig is izott köztünk a levegő, igazából szerintem a mai napig izzana, hiába vagyok már férjnél./
2022. máj. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Haver barátnője
2022. máj. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Húgom vőlegénye. Kölcsönös is volt, de nem lett belőle semmi, mert húgommal ilyet nem tennék.
2022. máj. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Unokatesómra. Szerencsére már elmúlt valahogy.
2022. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%
Magántanár, haversrác, és egy ismeretlen. Ezért vagy azért, de nem lett egyikkel sem semmi.
2022. máj. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Tesitanáromra nagyon ciki, meg van 2 mostohatesom...hazudnék, ha azt mondanám sose gondoltam egy kicsit többre. Természetesen nem lesz soha egyikből se semmi.
2022. máj. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!