Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire az esély arra,hogyha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire az esély arra,hogyha egy vanilla, bdsm-et kerülő nővel jövök össze,akkor működhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés

Domináns férfi vagyok (28), eddig csak szubmisszív barátnőim voltak (a legelső is az volt, de ott együtt ismertük meg ezt a világot).

Akik nekem tetszettek, és benne voltak olyan dolgokban, amit igényeltem azokról általában kiderült,hogy kicsit defektesek (trauma, stb) szóval hosszútávon egészséges kapcsolatot nehéz velük kialakítani.

Közületek van olyan,hogy az egyik felet érdekli a bdsm, a másikat nem, mégis működik a kapcsolat, megcsalás nélkül?


Jelenleg azt gondolom,hogyha nem kapnám meg otthon, amire vágyom, akkor szakítás lenne a vége, nem vagyok az a megcsalós fajta.


Tényleg csak érdeklődöm, akiktől eddig hallottam ilyen berkeken belül kivétel nélkül megcsalás lett a vége, hiába szerették egymást, ezeket a vágyakat sajnos ki kell elégíteni.



2022. máj. 8. 16:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%

húha, nem is tudod elképzelni, hogy én milyen hasonló cipőben járok. sajnos a kérdésedre én se tudom a választ, nagyon hasonló tapasztalataim voltak mind bdsm, mind vanilla lányokkal.

annyit talán hozzá tudok fűzni, hogy már több, magát 100% vanillának valló lányt mégis bele lehetett gyengéden vezetni a bdsm világába. meglepődsz, hogy ha már együtt vagytok, és a fokozatosság elvét tartod szem előtt, meddig el lehet jutni.

szerintem vágj bele a vanilla lánnyal, majd kezdjed el vele együtt felfedezni ezt a világot. ne úgy tálald neki, hogy te már ezt szereted és ez van, zárkózzon fel. hanem hónapok alatt vezesd bele. először csak egy kis lightos ilyen olyan játék, majd te hagyd abba, ne ő szóljon, hogy már sok. hagyd néha a bdsm eszközöket szem előtt. hadd szokja. ne legyen extrém, hanem váljon hétköznapivá a fejében.

(azt a keveset, amit közösen vesztek, vagy egy ünnepre kapja tőled)

ne mutasd meg egyből az arzenálod, tegyél úgy, mintha ez egy olyan dolog lenne, amit együtt ismertek meg. úgy sokkal jobb neki, magáénak is érzi és nem belerángatásnak fogja fel.


ha eképpen is undorodik az egésztől, akkor szakítsatok, de ne megcsald. de még a szétválás előtt bedobhatod a kártyákat, és elmondhatod a vágyaid, hátha inkább ráharap, mintsem hogy elveszítsen, de ehhez már több hónapja együtt kéne lennetek minimum. különben nincs kötődés és könnyebben elenged.

2022. máj. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Az első barátnőnél is ez volt, ott az volt a könnyebb,hogy mindketten kezdők voltunk, és előtte semmi jelét nem mutatta,hogy érdekelné a világ,mert nem is tudott róla. Igen, olyan szempontból könnyebb,hogy a legtöbb nő alapvetően szubmisszív, szóval nagyobb a valószínűsége,hogy rá lehet vezetni,de ez egy viszonylag lassú folyamat lenne, és ezért is kérdeztem rá,hogy van-e olyan, akinek jól működő a kapcsolata úgy,hogy csak az egyik felet érdekli ez a téma
2022. máj. 8. 17:03
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs, mert a vanilla fél nem elégül ki elég rendszeresen, a BDSM kedvelő pedig nem éli ki a fétiseit, emiatt nem tud olyan sűrűn felizgulni, mint egy vanilla férfi
2022. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Én azon az elven vagyok, hogy fokozatosan vezesd be ebbe a világba. Csak 1-2 aprósággal mindig. Így látni fogod, hogy mit szeret és mit nem. Nem éri meg rázúdítani, mert menekülni fog. Ha nem jön be neki, akkor őszintén mondjad el. Ilyenkor van aki inkább kipróbálja és tetszik neki, ha nem tetszik neki, akkor vagy szakítás vagy a b opció, hogy szexmentes BDSM kapcsolat. Nagyon sok ilyen ismerősöm van. Van akivel így jàrok össze. Férjem néha átenged neki, de van, hogy ketten dominálnak engem. Azt nagyon élvezem.
2022. máj. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Persze, bele lehet vinni valakit, aki nem jártas benne, de sok időt kell beleinvesztálni a másik félbe,ha egyáltalán nincs benne, és az sem garancia, hogy szeretni fogja.

Ezért is kérdezem,hogy van-e olyan itt párként, akinél működik ez. Szerintem a válasz nem, de ki tudja.

2022. máj. 10. 15:34
 6/27 anonim ***** válasza:
80%
Nos én titkolom hogy szub férfi vagyok. Domina eleve nincs, vagy elfojtom vagy egyedül vagyok. Annyira nem működik de legalább valami azért van.
2022. máj. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
9%
Vanilla. Az.
2022. máj. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Igen, az.
2022. máj. 27. 00:13
 9/27 pgabor001 ***** válasza:
100%

Ha még aktuális kérdés, szerintem egyszerűen nem illetek össze.

Nem hiszem, hogy egy ilyen kapcsolatnak van hosszútávú jövője. Ha fokozatosan viszed bele, és bele is megy bizonyos dolgokba, egy idő után úgy fogja érezni, hogy mindig kevés amit adni tud, vagy Te vagy a telhetetlen.


Szerintem a "szexmentes" BDSM kapcsolat lehet megcsalás. Két ember intim játékot játszik, szerintem részletkérdés, hogy fizikai közösülés történt-e vagy sem.

kb olyan mint Amerikában a szüzességi gyűrű. Apák adnak a lányuknak, azok meg szüzességi fogadalmat tesznek az esküvőig, aztán meg megy az orál, meg az anál és a csaj szűznek vallja magát.

2022. jún. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
40%
Bocsi, mi az a vanilla? 😅
2022. jún. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!