Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket izgatna ilyesmi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket izgatna ilyesmi?

Figyelt kérdés

Egy nagy vágyatokat/fétiseteket/perverziótokat magatokra tetováltatni, akár ideiglenes hennával? Vagy ha nem tetováltatni, de egy ruhadarabbal kimutatni nyilvános vagy ékszer formájában?

Ha igen, akkor olyan módon ami evidens módon utal az adott dologra vagy úgy ami a mindenki másnak ártatlan tetkó/felirat/szimbólum volna, de neked és az érintett pasinak vagy pasiknak evidens volna?



2022. máj. 9. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem izgat
2022. máj. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem izgat.
2022. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem izgat de tetszik az ötlet
2022. máj. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A nők úgy vannak vele, hogy akinek nincs köze hozzá annak nem kell tudnia. Vannak BDSM szimbólumok amikről a "beavatottak" tudnak következtetni, de nem konkrét vágyakra csak beállítottságra utalnak. Ettől aki nem nyeretlen kétéves az két szemvillanásból, egy rövid kommunikációból is ráérez a dolgokra. Aki meg amatőr annak hiába villogna akár 5 méteres táblán a szub feje felett mit keres a balfékeket úgyis elhajtja.
2022. máj. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez pontosan így van,én pl mivel BDSM-re gerjedem így tudom mik azok a jelek egy-egy nőn amit magán viselhet amivel kifejezheti hogy ő is BDSM rajongó. Bár tény és való hogy sok ilyen jel egy-egy subra akkor kerül amikor megvan a domja és ezért hord olyan dolgokat hogy kifejezze neki már van domja,amikor nekem is volt subom es megkértem a párom hogy esetleg lenne-e kedve ilyesmit hordani akkor ő is hordta. De van rengeteg olyan jel egy BDSM kedvelő nőn amit csak szimplán azért visel hogy kifejezze az ezt értő embereknek hogy mire gerjed. És ha ez a BDSM világában így van akkor gondolom más szexuális vonzalmaknál is ugyanígy megvan csak mivel én nem vagyok benne így ezeket nem ismerem.

Sok nőt izgat az ilyesmi,csak nem épp tetoválás formájában mutatja ki ahogy te leírtad hanem valami mást hordoz magán amivel jelez.

2022. máj. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Izgat! Ezért van a bugyim alatt a párom keresztnevének az első betűje oda tetoválva piciben.
2022. máj. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5# “Sok nőt izgat az ilyesmi,csak nem épp tetoválás formájában mutatja ki ahogy te leírtad hanem valami mást hordoz magán amivel jelez.”


Pl? :D Vagy aki tud ilyenekről, leírhatná, szerintem többünket is érdekelne.

2022. máj. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!