Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ronda nőként jó pasikkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda nőként jó pasikkal szexelni?

Figyelt kérdés

Nagy meglepetésemre több jól kinéző, igényes férfi ismerősömről is kiderült, hogy részegen/kiéhezve olyan ronda és kövér nőket dugtak meg, akiket normál esetben bottal sem piszkálnának meg. Pedig én hittem, ez csak ilyen városi legenda, nem egy létező jelenség...


Szerintetek mégis mennyire gyakori az ilyesmi? Érdemes ronda nőként próbálkozni? Ha igen, hol és hogyan?


2022. máj. 10. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezek szerint kocsmák mellett érdemes.
2022. máj. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
47%
Mit jelent az, hogy ronda?
2022. máj. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A szépség illetve annak hiánya egyéni ízlés kérdése! Valakinek te is lehetsz szép és kivánatos!
2022. máj. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a külső a lényeg, hanem a viselkedés. Ha laza vagy és egyértelmű, hogy élvezed a helyzetet és világos, hogy nem kell tartani tőle, hogy később dráma lesz és megbántottság, hogy miért nem kapcsolat, akkor jöhetsz.
2022. máj. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ronda nők valószínűleg jobbak az ágyban, mivel a szex minőségével kompenzálják a szépség hiányát! Viszont létezik a szép nő és + jó szex

is, csak ritkább!

2022. máj. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs ronda nő, csak kevés alkohol.
2022. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A nem topmodell nők sokszor ezerszer jobban az ágyban. Odaadóbbak és nem csak a tengericsillag pózt ismerik.
2022. máj. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ronda vagyok, de a farkam jó, gyere próbáld ki
2022. máj. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!