Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Vannak kis péniszes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Vannak kis péniszes rémtörténeteitek a szexuális pályafutásotokból? Elmesélitek?

Figyelt kérdés

Például mikor kiderült, hogy a partnereteknek extrém kicsi, vagy egyáltalán semmit nem éreztetek belőle, esetleg a fiú nem volt tisztában a szerény adottságaival, vagy épphogy nagyon komplexusos volt, meg hasonló történetekre gondolok.

Minden vicces, szomorú, meghökkentő, tanulságos sztorit szívesen elolvasnék a témában.



2022. máj. 10. 19:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer láttam csak extrém kicsit, egy házibulin mindenki őt szivatta. A szokásos ribik szopták a farkakat, folyt a pia, szólt a zene, szegény lúzert meg körberöhögték. Tényleg vicces volt, de én inkább sajnáltam...
2022. máj. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mennyire volt kicsi, hány centi lehetett? Állva láttad?
2022. máj. 10. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán öt centi lehetett. Nem mentem oda méregetni... Baj? 😄
2022. máj. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mikor eljátszotta xy, hogy így-úgy szanaszét mindenkit. Előben pedig kisujjnyi vadorzóval jött elő😄
2022. máj. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem gond. :) De ha állva akkora, az tényleg nem semmi.
2022. máj. 10. 19:48
 6/7 anonim válasza:
100%
Nekem volt egy nagyon kellemetlen esetem. Kavartam egy sráccal, és kb 1,5-2 hónap után le feküdtünk. Szegeny borzalmasan csinalta, pedig elméletileg volt tapasztalata. Szoval a lenyeg, hogy annyira rövid volt neki, hogy nem bírta berakni sehogy sem.... aztán amikor sikerült olyan fájdalmakat okozott, borzalmas volt... szoval a lenyeg hogy kib*szott vastag volt és rovid és tényleg nagyon szenvedtem egesz végig. Kb 1 percig tartott neki az egesz, de eletemben először szinleltem orgazmust azért, hogy hagyja abba:(( persze nem nevezem ki szegényke nem tehet rola, de azota nem beszeltunk haha
2022. máj. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, 10 cmeres volt neki kb. De nem okozott csalódást, ügyes volt.
2022. máj. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!