Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem hazudnak azok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem hazudnak azok a nők akik azt állítják, hogy nem vágynak a nagyobb vastagabb, de legalább atlagos méretre?

Figyelt kérdés
Lehet hogy a kisebbel is rendben van minden, de ne álszentkedjünk, azért titkon mindenki örül az előbbi méretnek...Fantáziálásnál se hinném, hogy kicsivel képzelik el.

2022. máj. 11. 11:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy nem egy lánytól hallottam, hogy sajnos nem is tudta élvezni a kisebb méret miatt..
2022. máj. 11. 11:04
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Akkor megnyugtatlak, hogy ez jóval összetetteb. Ugye valamennyire fontos a pénisz mérete (vastagság és hossz is). Viszont van másik fontos is a szexben. Az, hogy a pasi értse a dolgát, figyeljen a nőre. Ne csak döfködje, hanem tudja, hogy mit csinál. Legyen előjáték, jól tudjon nyalni stb. Emellett fontos a megjelenés. Ápolt, tiszta, normálisan kinéző, normálisan öltözködő férfi hamarabb talál párt. Emellett a személyiség is megint fontos (kedves, vicces, figyelmes stb). Nem azt mondják a nők, hogy nem vágynak az átlagostól nagyobbra, hanem, hogy nem a pénisz mérete alapján választanak párt. Nem az a legfontosabb, hanem az összkép. Páromat én megismertem előbb. Szerelmes lettem belé. Nem mondom, hogy nem örülök a 20 centi felettinek, de nem ez döntött. Viszont nem egy olyan ismerős csajszi van, akinek gondja van a 16-18 feletti mérettel. Ha a pasi balf*sz, akkor tud fájni. Főleg, ha a nő hüvelye kicsi.
2022. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Kamuznak,imádják a nagyot..nincs ebben semmi meglepő.
2022. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Napi incel.
2022. máj. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Elég messze állok az incelségtől😆 Gondolom te meg közel 😇
2022. máj. 11. 11:41
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Minőségi szexre vágynak, ahol kellőképpen kielegülnek, érzelmi alapon kötődni tudnak, és ahol nőnek és egyenrangú partnernek tudják magukat érezni....a farokméret szép dolog, de a szexualitás egy kis szelete.

Hol van az érzékiség, a kreativitás, az empátia??? Ha ez nincs lehet 20 cm es farkad, de én a 15 ös méretemmel olyat nyújtok egy nőnek, hogy sosem feledi el...

2022. máj. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A 15 mondjuk átlagos minimum, nem erről van szó hanem az átlag alattiakrol.
2022. máj. 11. 12:19
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Aki névtelenül farokméreget az interneten az incel.
2022. máj. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Fogalomzavarban szenvedsz
2022. máj. 11. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!