Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt már kalandotok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már kalandotok?

Figyelt kérdés

Érdeklődni szeretnék, hogy akinek volt már kalandja, leírná , hogy milyen volt? (Persze csak az,aki szeretné). Kaland során is tudsz úgy kötődni a másik félhez,mint amikor kapcsolatban vagy? Azért vagyok ilyen kíváncsi,mert nekem még sosem volt. Nem mintha szeretnék egy friss szakítás után, tényleg csak kíváncsi természet vagyok.

Hány évesen kezdtetek kalandba és milyen volt?


Előre is köszönök minden választ.


22\L



#kaland #Kötelêlék
2022. máj. 12. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mit tekintünk annak. Vagyis nem tudom én sose tudtam értelmezni ezt a kaland dolgot. Ami nálam így indult abból mindig egy hosszabb szexkapcsolat lett.

Egyik esetben egy fesztiválon ismertem meg egy srácot aki a baráti társaság része volt akikkel mentem, és vele kezdtünk el kavarni/szexelni ott a fesztiválon, de utána fél évig tartott a dolog. Szóval nem tipikus egyéjszakás volt.

Másik esetben az első randi után nálam kötöttünk ki a partneremmel, de annak is lett hosszabb folytatása így az se kifejezetten kaland vagy egyéjszakás.

2022. máj. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A lányoknál lehet hogy ez másképpen megy, de belénk azt kódolták,

hogy a lehetőséget sosem szabad kihagyni. Lehet hogy csak egy kellemes

délután emléke marad a lány, de lehet hogy az életünk értelme lesz.

42\F

2022. máj. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt. Mondjuk utólag tudtam meg az egyiket, de hát ez van. Leírni nem szeretném.
2022. máj. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Csak az van, komoly nincs, maximum komolyabb kalandok :D Egy tartósabb kapcsolatom volt összesen, nekem az elég is volt. Csak a kötetlen, kötelezettségek nélküli élvezet érdekel, ebbe a párkapcsolat nem fér bele. Szexkapcsolataim vannak, kötődni nyilván ne ugyanúgy kell, mint egy párkapcsolatban, ez egy másfajta kötődés, egészen más.

N

2022. máj. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első is az volt, 14 évesen. Aztán volt pár szexkapcsolat, akikkel így összejárogattam. Meg úgy unblock volt egy pár egyéjszakás is.

Amúgy az érzelmek változóak. Közben mindíg udvarias próbálok lenni, meg figyelni hogy neki is jó legyen. Szex után néha jön a hidegzuhany, mármint egyből azt érzem hogy most el kell menjek innen és soha többet szóba állni vele. Ez nagyon változó. Valakinél meg azt érzem, hogy maradni akarok estére és összebújva aludni. Olyan is volt, hogy egy kaland után legjobb barátok lettünk a csajjal. Neki párja volt, csak nagyon ki volt éhezve. De imádtam a személyiségét. 19/F

2022. máj. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!