Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Imponáló lehet egy nő számára...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imponáló lehet egy nő számára olyan férfi, aki partnere lenne segédeszközök használatában, a saját mérete (viszont csak) 14 centi, ám játékos?

Figyelt kérdés

Szeretem és élvezem a saját szerszámommal a játékot! Nincs különösebben kisebbségi érzésem, férfias jellem vagyok. Ám élvezem partnerrel a segédeszközök használatát is. A változatos szex híve vagyok, szeretem megadni a módját, rászánni a játszóidőt! Fantáziám szinte határtalan, nagyon sok mindenre nyitott vagyok! Volt néhány hasonló partnerem, feleségem. Ebből adódóan nemigen élvezem a faék egyszerűségű szexpartnereket. Alkat, életkor tekintetében rugalmas vagyok, a szimpátiára helyezem a hangsúlyt. Szexben a nyitottságra, fantáziára, ha lehet így fogalmazni, a perverzióra.

Ha a nőnek nagy dildóra van igénye, én partner vagyok a játékban! Imponáló ez?



2022. máj. 13. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Nem adta meg erre a választ a sok partner és feleség?😂
2022. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Úgy értem, ha mindezt tudja már az ismerkedésnél a nő!

Akikkel volt ilyen játék, azokkal menetközben alakult ki az összehang és jöttünk rá, hogy mindkettőnknek tetszik ez is a szexben. Érdekelne, ha már az ismerkedés elején felvetődne a téma, sőt, ha konkrétan beleírnám az ismerkedő szövegbe, az imponáló lenne-e?

Nem is értem, miért nem lehet úgy ismerkedni az átlagos párkeresőkön, hogy a nappali és éjszakai igényeit is leírná az ember. Kevesebb kört kéne futni feleslegesen. (jó, tudom, vannak ilyen jellegű ismerkedő oldalak, de ott alig vannak nők)

2022. máj. 13. 14:40
 3/7 onlyjustme ***** válasza:
A nők igen tetemes része inkább megijed ettől viszont aki marad azzal legalább nem nyúlsz mellé ha ilyenek az igényeid.
2022. máj. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

Öregem! Az a nő, aki szexpartner oldalon keres férfit, az már annyira öntudatos és célorientált, hogy nem szerelmet keres, hanem kielégítő szexet. Ritka, mint a fehér holló, de léteznek ilyen nők. A probléma ott kezdődik, akinek nagy méretre van igénye annak igaziból is a nagy kell. Szexpartner estében olyat fog keresni, akinek nagy dákója van és nyitott a segédeszközök használatára is. Miért kellene neki egy kis farkú pasi?

Aki pedig hagyományos párkereső oldalon ismerkedik az nem nyitott az intim témákra, ha a képébe tolják egyből. Gondolom, te is hagyományosan ismerted meg eddigi partnereidet és csak menetközben alakultak ki a szexuális játékaitok. Értem én, hogy szertél célorientáltan párt keresni, de ez nem működik sajnos. Vagy kapcsolati alapon lehet ismerkedni vagy szexpartneri alapon. Nem mondom, magam is örülnék olyan weboldalnak, appnak, ami ötvözi a kettőt.

(Én már teljesen kiábrándultam az internetes ismerkedésből! Hiszen főként pénzszerzési forma az üzemeltetőknek és nagyon kamu a legtöbb. Maradok a személyes ismerkedésnél, ami évezredek óta bevált módszer. Nagy előnye, épp azokra tudok rámozdulni, akiknek szimpatikus vagyok.)

2022. máj. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem szimpatikus lenne, én is így gondolkozok és hasonló elképzeléseim vannak a szexről. A férjemet nehezen vettem rá ilyen eszközökre , hiába szeretem őt és tökéletesen meg vagyok elégedve vele minden téren de nem szeretem hogy megszokottá, unalmassá váljon :)
2023. aug. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5# Ha ismét szingli lennél, keress meg, talán engem keresel! ;-)
2023. aug. 14. 11:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Köszi a felajánlást de remélem egyhamar nem leszek szingli :D
2023. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!