Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak szex közben mondja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak szex közben mondja ezt nekem?

Figyelt kérdés
A párom már több alkalommal is istennőnek nevezett az együttléteink során, amit én picit furának találok. Előtte két férfi volt az életemben és egyikük sem illetett ilyen magasztos megnevezéssel. Azért is furának találom, mert egy átlagos nő vagyok, egészen pici mellekkel és fenékkel. Szintén elgondolkodtatott, hogy csak szex közben mondja nekem. Máskor csak elvétve bókól nekem és azt is mérsékeltebb formában teszi. Tudom, ezt vele kell megbeszélnem és Rá is fogok kérdezni, de előtte a véleményetekre lennék kíváncsi. Nők és férfiak válaszai szintén érdekelnek. 27/N

2022. máj. 15. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond! Ne bonyolítsd! Értsd szó szerint.
2022. máj. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
A pasik mindenféle marhaságot mondanak az ágyban,ne foglalkozz vele,olyan kor az agyuk kikapcsol,a vér a farkukban van. :-) 40+/N
2022. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1-es. Nehéz szó szerint értenem, mert nehezen tudom elképzelni magamról. Csak egy átlagos, deszka nő vagyok. Nem vagyok prűd, viszont kétlem, hogy annyira jó lennék az ágyban.
2022. máj. 15. 19:08
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Régen kaptam én is ilyet. Aztán mióta tele vagyok szexel mdg kigyurt pacekokban vagyok mindegyik dicser
2022. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Hát, nem érdemes ezen pörögni. A férfiak olyannak is mondanak ilyet, aki nem nagy szám, csak úgy simán, mert nem gondolkodnak.
2022. máj. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Röviden jellemzi, hogy éppen mit is érez. Nem a szépségedre, mellméretedre, feneked keménységére vonatkozik. Inkább helyettesitsd olyannal, hogy Jaj de fimoman simul a farkamra a puncid, vagy (szád), nagyon izgatoan mozgatod a csipödet, ha nem állsz le egy kicsit, azonnal belédélvezek stb. Ilyen nagyszerüen még nem csinálta egyik partnerem sem eddig. Mindezt, illetve ilyesmit akar kifejezni azzal, hogy istennö vagy. Ne akarj se többet se kevesebbet belelátni.
2022. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Attól, hogy X kinézeted van még lehetsz istennő az ágyban ha perverz, bevállalós és aktív vagy.


Egy nagy csöcsű, passzív nőnél aki unott pofával fekszik mint egy fatörzs sokkal jobb egy ilyen nő.

2022. máj. 16. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Neki bejossz es neki istenno vagy, miert gaz ez ?
2022. máj. 16. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is szoktam mondani a nőknek ilyet, a barátnőmnek is. Tudod miért? Mert olyankor tényleg ezt érezzük. Mikor tele van a farkam vérrel, és végre egy hatalmas orgazmusom lesz egy olyan nővel, akit szeretek is és tetszik is nekem, olyankor tényleg ő az istennő számomra és olyankor happy minden. Ne szorongj, legyen önbizalmad.
2022. máj. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

A következőket mondod:

"Átlagos nő vagyok, pici mellekkel, pici fenékkel."


Tudnod kell, hogy vannak férfiak, akik kifejezetten erre buknak, akiket ez iszonyatosan felizgat.

Tévedésben vagy, ha azt gondolod, hogy mindenki a hatalmas csöcsöket, és a luftballon méretű popsikat imádja.

Vedd tudomásul, hogy a párodnak bejösz, hisz ezért van veled, és ezért legyen meg a kellő önbizalmad.

A vékony nők szinte kivétel nélkül mind nagyon jók az ágyban. Csak szólok egyébként.


Ne becsüld le magad, mert nagyon jó veletek a szex. Kicsit kacérkodhatsz is néha.

Van úgy, hogy nézem a TV-t.

Odajön a párom, megáll előttem, felhúzza a pólóját és mondja.:


"Kapd be az icike-picike kis csöcseimet, és szívd ahogy csak tudod."

Az ilyen spontán jött dolog nagyon izgató. Neki is akkora van, mint egy teniszlabda, vagy talán még kissebb is.


Mindenképp legyen meg az önbizalmad, és az értéked. Ma a vékony nő értéknek számít, mert sajnos egyre kevesebb van belőletek.😢

2022. máj. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!