Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem igazságtalan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem igazságtalan, hogy a férfiakkal szemben gyakoribb elvárás hogy legyen nagy vagy legalábbis átlagos méretük, illetve hogy “használják jól” a péniszüket?

Figyelt kérdés

Valahogy nem igazán találkozom olyannal, hogy az lenne a probléma, hogy egy nő túl tág… Csak a pasi lehet kicsi.


Meg sokszor olvasom, hogy “nem a méret a probléma, hanem hogy nem tudja használni”… Ennek mi értelme van?


Egy nőre ez legit mondat lenne, mert Ők konkrétan tényleg tudják bizonyos gyakorlatokkal erősíteni ott lent, és még használni is tudják, ugyanis tudatosan rá tudnak szorítani…


Ezzel szemben egy férfi csak arra tud figyelni, hogy szenvedélyes legyen, gyengéd, figyelmes, ha kell kicsit vadabb… Akkor tud még a ritmusra figyelni, stb. De ezekre mind mind tud egy nő is.

Mi a nemi szervünket nem tudjuk irányítani, ha elég potens (már azzal is szerencsénk van), akkor bizony azzal nem nagyon lehet mást kezdeni, mint ki-be húzogatni.


Tehát inkább a fenti tényezőkön múlik, hogy jó lesz e a nőnek…


Csak akkor nem értem, hogy miért a férfiakkal szemben merül fel ez a dolog, hogy “tudja használni”.


Amikor a nőkkel szemben ez egy értelmezhetőbb, bár nem feltétlenül korrekt elvárás… De akkor sem hallottam még ezt soha, hogy “mindegy milyen tág, csak tudja használni a punciját”. Vagy hasonlót…

Meg eleve, mint már írtam, a nők mérete miért nincs annyira terítéken mint a férfiaké, amikor pontosan annyira különböző és egyedi méretekkel rendelkeznek Ők is?



2022. máj. 15. 21:01
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:

“ne csak egy ritmusban gepelj, huzogasd ki es be. Pl egyszer lassabban told, egyszer gyorsabban, irj le a csipoddel neha korkoros mozdulatokat, kozben kutyaba huzd a hajat hatra, puszilgasd a nyakat, tedd a szad a fulehez. Pl en azt is szoktam hogy mikor berakom, felhuzom a bort, es ugy is tartom, ugy huzogatom ki be.”


Ez teljesen egyértelmű.


De ez sem a pénisz használat kategória, hanem sokkal inkább habitus kategória.

És ezekre mind kell a nőknek is ügyelni…


Viszont ahogy a nők összetudják szorítani lent, tehát GYAKORLATILAG HASZNÁLJÁK a puncit, úgy a pasik nem tudják használni a péniszt!

Ha mondjuk 100%-os helyett csak 80%-os az erekciójuk, akkor a pc izom segítségével “rá tudnak feszíteni”, ami tart maximum 2 másodpercig.


De ha teljes erekciójuk van, akkor ennyit sem tudnak csinálni…


ÉS MÉGIS: a férfiak kapják meg, hogy “csak használni tudják”, akiknél ennek semmi értelme és nem pedig a nők, akiknél pedig lenne értelme egy ilyen mondatnak.

2022. máj. 15. 22:06
 32/66 anonim ***** válasza:
83%

Én meg azt értem te szándékosan egy szó miatt vagy kiakadva: használ. Nos igen a szexben nem a legszerencsésebb megfogalmazás, de orálnál is a szádat, nyelvedet HASZNÁLOD te is, a nő is. Vagy ebben az esetben elfogadható? Ha pl elfáradt a nyelved, abbahagyod a használatát, ha a csaj állkapcsa kiállt szintén. Akkor ott a kéz.


Ha ennyire nem tudsz megbarátkozni azzal hogy te a péniszedet használod elsődlegesen a behatoláskor, akkor mond azt hogy te azt adod az aktus létrejöttéhez.


Egyébként az aktus hossza is a péniszed használatának idejétől függ. Amíg kemény addig tart. Vagy ezt egy felnőtt férfinek magyarázni kell? Lelankadt a farkad akkor nem tudod tovább használni, evidens.

2022. máj. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
77%

32

Teljesen jól érveltél. De itt abba fog belekötni hogy az aktus hosszát nem tudja befolyásolni, ergo nem várható el. Ha neki fél perc akkor annyi és kész. Ezek a kérdések általában kis és/vagy gyorslövetű pasasok frusztrációi. Bár ha megéri nekik ennyit cirkuszolni itt akkor biztos hogy őket is zavarja a dolog, ezért muszáj veszekedni hogy enyhüljön a feszkó bennük.

2022. máj. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 A kérdező kommentje:

De ezek nagyszázalékban nem tudatos folyamatok a pénisz esetén, a használ kifejezés pedig arra utal.


De nem is a használ szóval van a problémám, hanem hogy “tudja használni”. Ezzel a mondattal, ami nagyon gyakran elhangzik nők szájából… Ez nem tudás kérdése.


Nem lehet összehasonlítani azzal amikor valaki nyal, vagy ujjaz, mert az tudás kérdése… Az is tudás és technika kérdése, hogy hogyan használja a csípőjét akár egy férfi vagy akár egy nő. De a csípő az nem a pénisz továbbra sem… Az is tudás kérdése egy bizonyos szintig, hogy egy nő hogyan használja a nemi szervét, ami soha nem hangzik el mint elvárás. Az viszont nem tudás kérdése, hogy valaki hogyan használja a péniszét… Adott egy merev rúd, minek mérete adottság kérdése, ami vagy teljesen potens vagy csak részben, s bár lehet tenni annak érdekében hogy teljesen merev legyen (a lehetőségek korlátozottak), ez sem a használat kategória.

Lényegében azt ki be lehet tologatni, különböző szögekből, különböző sebességben, stb. De ilyenkor sem a péniszét használja egy férfi.


Amikor egy nő összeszorít, akkor bizony a punciját használja, nem mást. Konkrétan a puncit…

2022. máj. 15. 22:19
 35/66 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, ha valaha ki elégítettél volna egy nőt is normálisan akkor nem itt háborognál
2022. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
78%

Be kell vallani azért a lányok is örülnek ha egy jól kitöltő mérete van a pasijuknak és itt nem a 22-24 centikre gondolok hanem egy jó 18-19 hossz 4,5-5 vastagság.

És a tudja használni kifejezés is elég lényeges mert ha rendesen van előjáték és ügyesen használja az ekkora farkat a pasi akkor hatalmas élvezethez nyújthatja a lányt de ha rögtön bedugja tövig akkor akár hatalmas fájdalomhoz is

2022. máj. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 A kérdező kommentje:

#33.


Egyáltalán nem vagyok gyorstüzelő, sőt, szinte bármeddig bírom… De nagyon nem akarok a személyeskedésekre reagálni, ahogy eddig is megálltam.


Már megint, ezt a témát is kizárólag a nő szemszögéből vizsgálod, pedig szubjektív…


Ha egy férfi elmegy 3 perc alatt (ami orvosilag nem számít korai magömlésnek), akkor mindenki azt mondaná, hogy túl korán ment a el, véletlenül sem azt hogy a nőnek kell túl sok idő… Miért?

2022. máj. 15. 22:22
 38/66 anonim ***** válasza:
76%

"De ilyenkor sem a péniszét használja egy férfi."


Gyerekek, itt kell megtudnom hogy a pénisz nincs használatban az aktus alatt. Ennyire ne becsüld le a saját nemiszerved. Egyébként írták fentebb hogy az aktus hossza a péniszed használatával egyenlő idejű. Erre valami ellenérv?

2022. máj. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
78%

"Ha egy férfi elmegy 3 perc alatt (ami orvosilag nem számít korai magömlésnek), akkor mindenki azt mondaná, hogy túl korán ment a el, véletlenül sem azt hogy a nőnek kell túl sok idő… Miért?"


Komoly, 3 perccel érvelsz?

2022. máj. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:

“Kérdező, ha valaha ki elégítettél volna egy nőt is normálisan akkor nem itt háborognál”


Komolyan kell ez a primitív személyeskedés?


Az megvan, hogy ez egy TIPIKUS érvelési hiba?


Most mire lenne az jó, hogyha én itt elkezdeném ezt cáfolni, aztán vagy elhinnéd vagy sem?


Előrébb lennénk vele?


Én tudom, hogy elégítettem már ki nőket, nekem ez elég.


Te pedig így ismeretlenül úgysem lehetsz minden kétséget kizárólag meggyőződve az ilyen személyeskedő állításaidat illetően, illetve az ellenkezőjéről sem soha, akármennyire is meggyőzően tudnék érvelni, amit nem tudok…

2022. máj. 15. 22:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!