Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem igazságtalan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem igazságtalan, hogy a férfiakkal szemben gyakoribb elvárás hogy legyen nagy vagy legalábbis átlagos méretük, illetve hogy “használják jól” a péniszüket?

Figyelt kérdés

Valahogy nem igazán találkozom olyannal, hogy az lenne a probléma, hogy egy nő túl tág… Csak a pasi lehet kicsi.


Meg sokszor olvasom, hogy “nem a méret a probléma, hanem hogy nem tudja használni”… Ennek mi értelme van?


Egy nőre ez legit mondat lenne, mert Ők konkrétan tényleg tudják bizonyos gyakorlatokkal erősíteni ott lent, és még használni is tudják, ugyanis tudatosan rá tudnak szorítani…


Ezzel szemben egy férfi csak arra tud figyelni, hogy szenvedélyes legyen, gyengéd, figyelmes, ha kell kicsit vadabb… Akkor tud még a ritmusra figyelni, stb. De ezekre mind mind tud egy nő is.

Mi a nemi szervünket nem tudjuk irányítani, ha elég potens (már azzal is szerencsénk van), akkor bizony azzal nem nagyon lehet mást kezdeni, mint ki-be húzogatni.


Tehát inkább a fenti tényezőkön múlik, hogy jó lesz e a nőnek…


Csak akkor nem értem, hogy miért a férfiakkal szemben merül fel ez a dolog, hogy “tudja használni”.


Amikor a nőkkel szemben ez egy értelmezhetőbb, bár nem feltétlenül korrekt elvárás… De akkor sem hallottam még ezt soha, hogy “mindegy milyen tág, csak tudja használni a punciját”. Vagy hasonlót…

Meg eleve, mint már írtam, a nők mérete miért nincs annyira terítéken mint a férfiaké, amikor pontosan annyira különböző és egyedi méretekkel rendelkeznek Ők is?



2022. máj. 15. 21:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 A kérdező kommentje:

#50.


Na de továbbra is az az általános mondat, hogy a pasi ment el hamar.


Ez az ami zavar, ugyanúgy ahogy az is hogy tudja használni a farkát, de ilyeneket nőkre soha nem mondunk.


Szóval a kettősmérce ingerel, amitől csak úgy hemzseg a mainstream szexuális kultúra.


Továbbra sem személyes problémáim ezek, ettől még érdekel.

2022. máj. 15. 22:49
 52/66 anonim ***** válasza:
3%
39: A 3 perc az normális élvezési idő. Meglehet tanulni késleltetni, ahogy levegőt is visszalehet tartani percekig, de az nem természetes állapot. És a szaporodáshoz, nincs is szükség 2-3 percnél többre. Ez a késleltetés is csak azért van, mert a kétlábon járás miatt, egy kicsit komplikáltabb a behatolás, mint az állatoknál, ahol jellemzően fél perc az orgazmus.
2022. máj. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
90%

"És a szaporodáshoz, nincs is szükség 2-3 percnél többre"


Oké, jó szaporodást.

2022. máj. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
86%
52. A 3 perc normalis elelvezesi ido? Hat nem tudom.... Szerintem azert a nok tovabb szeretik erezni a farkat bennuk. En annyira nrm lennek ra buszke ha csak 3 percig birnam.D
2022. máj. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
86%
Oké normális ha 3 perc alatt elélvezel, a nőnek meg szintén normális ha keres mást aki tovább bírja és nem csak szaporodni akar.
2022. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező, érdekelne mit csinálsz a farkaddal szex alatt? A használod szót meg se említsd. Jól meg aztán végképp nem, mert az duplán sértő kifejezés neked. Mechanikus műveletet végzel?
2022. máj. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
76%
No lám, aztán JÓL végezd a mechanikus műveletet kérdező😂.
2022. máj. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 A kérdező kommentje:

Abban a kontextusban, amilyenben alkalmazni szokták a “csak használni tudja” mondatot, egyértelműen a “használni” szóval a tudatos használatra utalnak, vagyis teljesítményről van szó. NEM arról, hogy a legyen teljesen merev, ami nem tudatosan előidézett, teljesítmény alapú állapot.


Még mindig nem írt senki, semmit erre, hogy ez akkor mi.


Ha azt mondanám egy nőnek, hogy “tudd használni a puncidat”, akkor van magyarázat hogy mire gondolok: Tudatosan szoríts rá néha.


Egyébként nem mondok ilyet, mert lesz@rom az egészet… Nekem jó úgyis ha nem használja, csak simán befogadja a péniszemet.


De ha mondanék ilyet, az sértő lenne…


A nők pedig nagyon önérzetesen képesek ezt mondani egy pasinak, és ez normális, pedig semmit sem jelent.

2022. máj. 15. 23:08
 59/66 anonim ***** válasza:
76%

"Egyébként nem mondok ilyet, mert lesz@rom az egészet…


De ha mondanék ilyet, az sértő lenne…"


Hát mondjál. De pont annyira lenne sértő, amennyire te most megsértődtél ugyanezen a kifejezésen, aztán írod hogy a nők önérzetesek.

2022. máj. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 A kérdező kommentje:

Mit csinálok a farkammal?


Kérdéseitekre a válasz:


Általában simogatással kezdek, arcon, tenyérrel… Majd a kézfejemmel cirógatom a nyakat, miközben mélyen belenézek a szemébe… Először csak egy szájra puszit adok neki, majd ha azt jól fogadta akkor két kézzel megfogom a fejét és jöhet a nyelves csók.

Csókolózás közben a nyakszirtjén végig haladva, a hátát is érintve szép lassan leengedem a kezem a csípőjéig és közben simogatom.

Közben folyamatosan megy a csók csata… Átkarolom a csípőt, abbahagyom a csókolózást, még adok neki pár szájra puszit és közben a szemébe nézek. Utána áttérek a fenekére, megmarkolom, közben mélyen a szemébe nézek és figyelem a reakcióit… Ha erre jól reagált, akkor elkezdem a füle alatt puszilgatni, és haladok le a nyaka felé. közben néha a haját hátrasimítom és a fenekét markolászom felváltva… Ha elértem a nyaka aljáig, ilyenkor le szokott kerülni a felső.

Óvatosan megérintek a melleket, ha nem hideg a kezem, de sosem a bimbót… Utána pedig lefektetem az ágyra, vagy az aktuális, rendelkezésre álló alkalmatosságra és elkezdem szájjal kényeztetni a bimbókat, a nadrágot pedig gyorsan lehúzom róla… A pólómat én is elveszem. A bimbókat tovább nyalogatom, szopogatom, miközben a kezemmel körkörös, az órajárásával ellentétes irányú mozdulatokkal simogatom a külső combját.

Ha erre is jól reagál akkor feljebb csúszok, ismét csókolózni kezdek és közben a kezemet átköltöztetem a belső combhoz.

Lassan elkezdem bugyin keresztül izgatni a puncit, Ő pedig a nadrágomon keresztül a farkamat…

Leveszem a nadrágom és az alsógatyám, majd már nem az előző pozícióba helyezkedem vissza, hanem a lábait széthúzom és először csak az ágyékot puszilgatom, meg a belső combokat, majd leveszem a bugyit és kezdetét veszi a nyalás.

Az első 1-2 percben mindenféle elkalandozok, de csak lassan, utánna pedig koncentráltan csak a csiklót izgatom a nyelvemmel, rendkívül monoton módon. Végig tartom ugyanazt a ritmust, csak a tempón gyorsítok, szép lassan.

Közben egyszer megkérdezem, hogy ujjazam e közben és a válasza szerint járok el ebben a kérdésben, de nagyon nem engedem át a gyeplőt… Nem kérdezem, hogy “így jó e a nyalás, úgy jó e a nyalás”, hanem kitartok a megkezdett ritmus mellett. Ha nagyon úgy látom, hogy ez így nem jó, akkor változtatok rajta, de feleslegesen nem jártatom a számat.

Általában 5-10 perc közötti nyelvvel való ténykedés elég az első orgazmusig… Ha ez megvolt, akkor általában engem nem részesítenek orálban, hanem jön a behatolás.

Gumi fel, majd misszi vagy kutyus szokott terítéken lenni, ezt az alapján szoktam eldönteni, hogy mennyire feszeng a másik fél. Ha feszpengősebb, akkor jobb a kutyus mert kényelmesebb neki, ha nincs fix szemkontaktus…

Lassan hatolok be, a teljesen átlagos méretű, full merev péniszemmel és a nyaláshoz hasonlóan felveszek egy monoton mozgásformát, egy ritmust és azt próbálom tartani, szép lassan pedig gyorsítok… A nyalással ellentétben itt be szoktam vetni váratlanabb, meglepetés elemeket, és/vagy a néhány perc után a ritmust és a szöget gyökeresen megváltozatom…

Kutyában két kézzel szoktam a lapockáktól indulva végigsimítani a hátat, majd a derekára rá markolok…

Ennél a pontnál szoktam a tempót, sebességet a max fokozatra állítani.


Aztán vagy elélvezek, vagy pózváltás, esetleg szájjal kielégítenek, de az nagyon ritka.

2022. máj. 15. 23:40
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!