Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem igazságtalan,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem igazságtalan, hogy a férfiakkal szemben gyakoribb elvárás hogy legyen nagy vagy legalábbis átlagos méretük, illetve hogy “használják jól” a péniszüket?

Figyelt kérdés

Valahogy nem igazán találkozom olyannal, hogy az lenne a probléma, hogy egy nő túl tág… Csak a pasi lehet kicsi.


Meg sokszor olvasom, hogy “nem a méret a probléma, hanem hogy nem tudja használni”… Ennek mi értelme van?


Egy nőre ez legit mondat lenne, mert Ők konkrétan tényleg tudják bizonyos gyakorlatokkal erősíteni ott lent, és még használni is tudják, ugyanis tudatosan rá tudnak szorítani…


Ezzel szemben egy férfi csak arra tud figyelni, hogy szenvedélyes legyen, gyengéd, figyelmes, ha kell kicsit vadabb… Akkor tud még a ritmusra figyelni, stb. De ezekre mind mind tud egy nő is.

Mi a nemi szervünket nem tudjuk irányítani, ha elég potens (már azzal is szerencsénk van), akkor bizony azzal nem nagyon lehet mást kezdeni, mint ki-be húzogatni.


Tehát inkább a fenti tényezőkön múlik, hogy jó lesz e a nőnek…


Csak akkor nem értem, hogy miért a férfiakkal szemben merül fel ez a dolog, hogy “tudja használni”.


Amikor a nőkkel szemben ez egy értelmezhetőbb, bár nem feltétlenül korrekt elvárás… De akkor sem hallottam még ezt soha, hogy “mindegy milyen tág, csak tudja használni a punciját”. Vagy hasonlót…

Meg eleve, mint már írtam, a nők mérete miért nincs annyira terítéken mint a férfiaké, amikor pontosan annyira különböző és egyedi méretekkel rendelkeznek Ők is?



2022. máj. 15. 21:01
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 A kérdező kommentje:
Na jól leírtam, hogy hogyan használom a farkam?
2022. máj. 15. 23:40
 62/66 anonim ***** válasza:
2%
55: Nem mást kéne keresnie a nőnek, hanem megkéne tanulnia gyorsabban elélvezni.
2022. máj. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
10%
Mindig a férfinek kell teljesíteni, ami nagyon nehéz. Ez ilyen társadalmi elvárás, sajnos együtt kell élni ezzel.
2022. máj. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem igazságos. Nem a nő "hibája" ha neked elég bedugnod, kettőt moccannod és el is élveztél. Tehát akkor mit tegyen még a puncijával? Ki lettél elégítve. No hát a nő is ugyanúgy szeretne, ahhoz pedig már neked kell teljesítened. Meg lehet nyugodtan sértődni. Vice versa működnek a dolgok.


De nem kell ennyire egysíkúan gondolkodni. Van olyan pasi aki pl későn élvez el túlságosan is, neki meg ez a probléma. Ott biztos vagyok benne a nőnek nagyobb falat kielégíteni a pasiját. Mondhatnám úgyis, mindig az alkalmazkodik jobban aki gyorsabban, könnyebben élvezkedik, hiszen ahhoz hogy legyen többedik alkalom a másiknak is örömet kell nyújtania.

2022. máj. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
73%
Ez is a férfi teljesítménykényszer egyik eleme.
2022. máj. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
82%
Kerdezo sulyos onertekelesi problemad van es megfelrlesi kenyszered
2022. máj. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!