Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A csiklói orgazmus alsóbbrendű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A csiklói orgazmus alsóbbrendű, mint a hüvelyi?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ha nem, miért nem?

2022. máj. 16. 09:59
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
31 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Igazából a hüvelyi is a csiklót ingerli, csak belülről, tehát miért lenne felsőbbrendű:D
2022. máj. 16. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ez egy másik elmélet, ami szerint minden női orgazmusnak a csikló az oka. De pl. a g-pontos orgazmusnál anatómiailag lehetetlen, hogy a csikló szárai legyenek izgatva, mint az általad hüvelyinek mondottnál.
2022. máj. 16. 10:02
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A legújabb kutatások szerint a hüvelyi orgazmus is a csikló ingerlésével történik. Ugye a csikló nem csak az a kis pöcök, bőven van még beljebb folytatása.
2022. máj. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
3: A legújabb kutatások sem biztosak ebben. Mint említettem, még mindig él, és ugyanannyira validnak számít a többféle orgazmus elmélete, ami szerint hiába vannak a csiklónak szárai, annak az izgatása a hüvely bejáratánál történik. Ezzel szemben ott a g-pontos orgazmus, ami valami a hüvelyben helyezkedik el olyan 6-8 centire mélyen, tehát a csikló szárai nem érnek el odáig. Sok kutató azt gondolja, hogy ez a női prosztata, és nem a csiklóval magyarázható. Sokkal inkább arról van szó, hogy ott a hüvelyben van némi "felületváltozás", és annak az izgatása felel a női orgazmusért. (Az egyikért :D) Én erről az elméletről beszélek, ami jelenleg ugyanannyira létező, mint az, hogy a nőknek minden orgazmusa a csiklója által történik.
2022. máj. 16. 11:23
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Nincs külön csiklói és hüvely orgazmus, ez Freud barátunk elírása volt a témában, azóta ezerszer meg lett cáfolfa, hogy igazából a csikló egy kb pénisz hosszúságú szerv, és a belső/külső felülete ingerlésével lehet elérni ugyan azt az orgazmust.
2022. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme. Nem látok értékbeli különbséget ebben a témában, így nem releváns rangsorolni azt. Az viszont bizonyított hogy a csikló és a pénisz megfeleltethető egymással, mindkettő képes merevedésre, barlangos testek alkotják, és rengeteg idegvégződés melyek stimulálása orgazmushoz vezet(het). Egy szerv ami a nőknél csak az örömért felel. Lehetne boncolgatni miért alkotta így a természet, de felesleges. Gondolom a szülés miatt került kívülre. Ezt tartom logikusnak. A férfiaknak is van lehetőségük pl a prosztata izgatásával is orgazmusra. Most akkor ott is rangsorolni kellene? De minek?
2022. máj. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem, de aki csak a csiklója izgatásától tud elélvezni az nagyon ostoba, kerülöm is az ilyet!
2022. máj. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
5: Jártam szexuálpszichológiára és olvastam ezzel kapcsolatban egy-két könyvet. bevallom, nem vagyok szakértő, de nem Freud az egyetlen, aki ezt állítja. Mint mondtam, ismerem a csikló felépítését és azt is, hogy a pénisszel megfeleltethető, hiszen a pénisz éppen ebből fejlődik ki. De a g-ponttal kapcsolatos kérdésemre továbbra sincs válaszotok, hiszen hiába nagyobb a csikló, a szárai csupán a hüvely bejáratáig érnek, a g-pontos orgazmus egyszerűen nem megfelelthető neki.
2022. máj. 16. 12:10
 9/20 anonim ***** válasza:
88%
Az is érdekes tény hogy egyes visszamaradott népeknél mai napig szokás barbár módon megcsonkítani a csiklót, így biztosítva hogy a nő ne élvezhesse a szexet. Ebben az esetben is a csikló tekinthető elsődleges élvezeti forrásnak, nem véletlenül. Ha a csikló orgazmus tegyük fel alsóbbrendű lenne, miért pont attól fosztanák meg a nőket? Még a végén kiderül csak jót akarnak ezzel, meg sok sok örömet (ja nem).
2022. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
2022. máj. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!