Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy férfinak hízásos,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfinak hízásos, hizlalásos fétisei vannak, akkor jobb teljesen lemondani erről, vagy segít kicsiben megélni? Van olyan nő, aki ezt tolerálja?

Figyelt kérdés

Szexuálisan vonz, hogy egy nőt hizlalok vagy ő hizlal engem.

Ez irracionális vágy, mert közben meg szeretnék egészséges, sportos lenni. Női alkatból is a teltebb/molettebb, de nem az extrém méretek jönnek be. Mégis, időről-időre előkerül a vágy, hogy milyen lenne kipróbálni, hogy hizlalom a nőt a kapcsolatban vagy ő hizlal engem. Akár csak kicsiben, néhány hétig vagy pár kilóig is érdekes lenne (utána visszafogyással).


Nem tudom, mi a jobb, teljesen lemondani ezekről a vágyakról, vagy kipróbálni kicsiben, hátha úgy kevésbé lesz érdekes. Nem tudom. Attól félek, ez nem tolerálható a legtöbb nő számára, sőt, még a vágyról magáról sem merek beszélni...


24/F



2022. máj. 16. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Próbálj ki egy cigány csajt náluk ez elég gyakori hogy házasság után meghíznak.
2022. máj. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Ez olyan dolog, amit nem szabad erőltetni. Viszont van rengeteg olyan nő, akár fiatal lány is, akik nagyon híznak, és nem is zavartatják magukat emiatt, önbizalmuk is van. Ilyet keress magadnak.
2022. máj. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Erőltetni semmiképp nem szeretném.


"akik nagyon híznak, és nem is zavartatják magukat emiatt, önbizalmuk is van" Én ilyet még nem láttam, akivel ismerkedtem, duci lány, mind fogyni akart és nem fogadta el magát.


Amúgy hiába tetszik a duciság, a lánynak sem akarok rosszat azzal, hogy túlságosan meghízik és az egészége bánja. Csak valahogy mértékkel. :-)

2022. máj. 16. 10:42
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Kicsi az esélye, hogy ezt ténylegesen meg tudd élni.
2022. máj. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

"Én ilyet még nem láttam, akivel ismerkedtem, duci lány, mind fogyni akart és nem fogadta el magát."

Igen, sok ilyen is van, ők a legrosszabbak, mert állandóan tele vannak gátlásokkal, és szoronganak. De hidd el, van az ellenkezője is, csak meg kell találni.

2022. máj. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
42%

Jobb lemondani róla,mert rendkívül egészségtelen, káros dolog.


Izgat, hogy vágósúlyra hízlalod a lányt? És amikor megunod, vagy bármi okból szakítasz, vele mi lesz? Fogyni sokkal nehezebb. Ettől a divatos fétistől jobban undorodom, mint a többitől, mert rendkívül ártalmas, önző "vágy".

2022. máj. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%

A barátnőmnek szintén fétise a hízlalás és egyedül velem osztotta meg ezt az egészet, soha egy kapcsolatában sem merte. Én láttam rajta a megkönnyebbülést amikor bevallotta és közben nekem sokat jelentett a tény, hogy nekem nyílt meg ebben először. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy elég sokáig magában tartotta ezt, és ezért elmondása szerint sokszor frusztrálva érezte magát.


Az, hogy hogyan tudod kiélni a vágyaidat már más kérdés. A barátnőmnek velem elég nagy szerencséje volt ebben, mert mikor összejöttünk izmos voltam és szálkás, majd egy sérülés után nem tudtam lábra állni egy hónapig, és feljött pár kiló. Addigra rájöttem, hogy mennyire szeretek enni, ebbe mondjuk a barátnőm is készséggel segített és ugyan visszamentem edzeni, de dobtam a kiporciózott étrendemet és kb a zabálás váltotta fel. Ennek az lett az eredménye hogy durván meghíztam, ami ugye a barátnőmnek eszméletlenül tetszett és tetszik.


Én kérdeztem rá nála nemrég, hogy őt felizgatja-e hogy meghíztam. Csinált addig is érdekes dolgokat az ágyban meg amúgy is, szóval kb egyértelmű volt számomra.


Ha együtt vagy valakivel egy kapcsolatban, és mondjuk te felszedsz pár kilót megnézheted hogy reagál rá. Ehhez úgymond nem kell a másik engedélye, átlagos kapcsolatok százaiban megtörténik, hogy felszalad pár kiló. Viszont az ő tudta és beleegyezése nélkül őt semmiképp se próbáld felhízlalni.


Én magamtól ettem annyit amennyit, és volt egy-két érzelmi zsarolás néha, ha nem akartam (annyit) enni abból amit főzött vagy sütött és ezzel a résszel nem volt problémám, hiszen rajtam múlt, felnőtt vagyok tudtam mit csinálok. Viszont kiderült, illetve bevallotta, hogy amikor végre visszamehettem edzeni, akkor az általam sima fehérjének hitt étrendkiegészítőt ő kicserélte egy tömegeléshez használatos tápkiegre, aminek legnagyobb része szénhidrát volt... ezért nagyon dühös voltam rá.


Most mióta bevallotta hogy ez a fétise megállapodtunk, hogy júniusig azt csinál amit szeretne kb velem ezen a téren, ezt amúgy meg is teszi elég rendesen, és utána visszafogyok (már rám fér) valamennyire, ilyen jusson és maradjon is alapon.


Sok nő szereti a nagydarab férfiakat, akiken bőven akad felesleg, sok nő aki alapból teltebb elfogadja magát, vagy ha azt nem, nem kezd el fogyókúrázni. A lényeg a mértékletesség, mert én tapasztalom milyen az amikor az hiányzik és nehéz lesz visszavenni ebből az egészből 2 hét múlva, de közben meg nem szeretnék pár év múlva meghalni infarktusban...


26 F

2022. máj. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Szeretném megélni azt, hogy "hízlalok" egy nőt, akit felizgat ez a dolog, hogy rengeteget eszik, rakódnak a kilók, nő a pocak, lötyög a háj. Szétnézve az országban egyébként valószínűleg nap mint nap rengeteg ember eszik unalmában vagy élvezetből és a rengetegből biztosan jópáran lesza...ják, jópáran meg lehet valahol még élvezik is, hogy egyre hájasabbak. Ha valaki privátot ír rám, kérem vegye figyelembe, hogy ffi vagyok és hetero. Bocs, fiúk:)
2022. máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8 írtam
2022. máj. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Fiut nem hizlalnal?:)
2022. máj. 19. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!