Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak általában valamivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak általában valamivel nagyobbnak füllentik a farok méretüket mint amekkora valójában?

Figyelt kérdés

2022. máj. 16. 12:36
A kérdező szavazást indított:
Általában igen
Általában nem
33 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Tutira igen, minden pasinak komplexusa a saját farka...
2022. máj. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Tolem soha senki nem kerdezte meg hogy mekkora es mikor utoljara mertem az is kb 8 eve volt :D

De szerintem a legtobben nagyobb szamot mondanak mint a valosag, kivetel akinek tenyleg nagy.

2022. máj. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem kérdezték, nem mondtam,de nem mondanék hazugságot.
2022. máj. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Füllentés az az amikor egész centire kerekítesz és azt felfelé teszed ha már több mint 1 centit ráteszel már hazugság, én füllenteni szoktam
2022. máj. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Én komplexusos vagyok és amikor lemérem 16-ra, mindig arra gondolok hogy rosszul mértem és valójában kisebb… Ezért heti szinten méregetem és van olyan is, hogy csak 13 cm jön ki eredményként, ami lehet azért van mert ilyenkor nem vagyok teljesen merev (bár nem tudom biztosan).


Így hiába jön ki néha 16-16.5 cm is, bizonytalan vagyok.


Ezért a nőknek mindig azt mondom, hogy “alulról súrolom az átlagot, olyan 14 cm”.


Még senki nem kérdőjelezte meg ezt a 14 centit, de senkinek nem is volt vele komolyabb baja, nem ebből ered a komplexusom.



Szóval a kérdésre válaszolva, én mondhatni kisebbnek “hazudom”.

2022. máj. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
Igen, mindenkinek 25 centist mesélek, de valójában csak 22.
2022. máj. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
29%
Igen, én hozzá lódítok pár centit. Csak azt nem tudom minek? Csak itt a gyakorin szokott ez téma lenni, itt szoktam hazudgálni róla, valóságban soha nem kérdezte ezt még egy nő sem.
2022. máj. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!