Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyobbra vágyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyobbra vágyok?

Figyelt kérdés

3 éve együtt vagyok a barátommal, akit szeretek, viszont a szexet nem igazán élvezem. Kissé elhízott és nem rendelkezik túl nagy mérettel.


Tudom mennyire szánalmas vagyok, de mindig az jár a fejembe, hogy mi lenne ha..

Nagyon lassú a szex vele, hamar elfárad és elélvez.

Mindig hiányérzetem van miatta.

Mit tennétek?



2022. máj. 17. 12:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
Beszeld meg vele, utána hagyj idot neki ha nem valtozik vagy nem is akar valtozni akkor vege
2022. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%

nem nagyobbra vágysz, hanem kielégülésre... ez nem méret kérdése

vegyetek szex könyveket, izgalmas együtt olvasni, az ottani dolgokat kipróbálni

2022. máj. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%
Megbeszélném vele, hogy elégítsen ki engem is rendesen, nem arról szól a szex, hogy Ő elmegy 2 perc alatt. Kérném az orális, kézi kényeztetést, bevetnék segédeszközt, segítenék neki elnyújtani az aktust, ha Ő is akarja. Szerintem te egyébként már nem szereted igazán a partnered, nekem ez jött le a leírásodból. Át kell gondolnod, menthető-e ez a kapcsolat. Ha igen, akkor elmenni randizni, fellobbantani újra a tüzet stb. Ha nem, elválni békében. Nekem a méret nem lényeg, a pasimnak kicsi a farka, de nem zavar. De ha téged zavar, akkor ezt fel kell vállalnod.
2022. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

Sportolj vele! Menjetek el futni, és mondd neki, hogy csak akkor van szex, ha veled végigfutja a távot.

Ergo, kénytelen lesz lefogyni és előbb-utóbb nagyobb lesz a "kitartása" is... :,D

2022. máj. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Valószínű hogy itt a techmika, vagy annak a hiánya a gond.Ha nagyon akarod akkor csald meg... de itt az a baj hogy nem törődik azzal hogy neked jó e.
2022. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Nem nagyobbra vágysz ha nem jobbra, olyanra aki figyel rád,és nőként kezel. Egyszerűen hamar ellaposodott szexuális életed a pároddal, ő azt hiszi minden rendben így, te meg nem szólsz hogy nem jó.
2022. máj. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Kezdjetek a nyalással, és ha már elélveztél, akkor dugjon meg. Vagy lovagold meg, úgy talán tovább bírja szusszal.
2022. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Nem vagy szánalmas, hanem egyszerűen csak nem passzoltok össze az ágyban. Nem nagyobbra vágysz hanem jó szexre, amit nem kapsz meg.

Azt tedd hogy szépen leültök és elmondod neki ez így nem jó neked. Figyeljen oda rád, arra hogy kielégítsen, hogy neked jó legyen (ismernie kellene már annyira hogy magától tudja mit hogy szeretsz). Ha nem változik a helyzet akkor tudod mit kell tenned...

2022. máj. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 dregor ***** válasza:
66%
Esetleg 2. menet?
2022. máj. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
27%
Mekkora neki amit kicsinek érzel?
2022. máj. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!