Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy idegen nővel életetekbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy idegen nővel életetekben először találkoztok, és azt mondja, hogy nyugodtan belé élvezhetsz, nem lesz terhes, bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Hinnétek a nőnek? Én amondó vagyok, hogy inkább durrantok máshová. Most a betegségektől eltekintve.

Arról meggyőződni nem tudok, hogy valóban védekezik-e.



2022. máj. 18. 21:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%
Teljesen hétköznapi eset, hogy idegen nők felajánlják ezt. :-D Amúgy meg nyilván nem.
2022. máj. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy ilyen felajánlás alapból gyanús. (Miért ajánlaná fel egy vadidegen? Hol a csapda?)

Mérlegelve a lehetőségeket, nem gondolnám, hogy megéri. (Mert mi van, ha mégis terhes lesz?!)

Nem biztos, hogy belemennék akármibe is... :,D

2022. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

"a betegségektől eltekintve"

Pont, hogy azoktól nem kéne eltekinteni.

Természetesen nem teljesíteném a kérését. Nálam alap a védekezés. Lehet, hogy terhes nem lehet, de attól még a trippert megkaphatod tőle.

2022. máj. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor vállalnám be, ha kimondottan szeretné, ÉS biztos h nem kaphatok el semmit tőle.


Akivel lefekszem (vagy pettingelek, ez végülis mindegy), azzal eleve van egy bizalmi viszony. Nekem ez (bizalom), és a kölcsönös tisztelet alap dolog az intimitáshoz.

2022. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Be igen, többször volt ilyen már.no probléma.f
2022. máj. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
Alapból nem veszem le a gumit amíg nem sakkoztam ki fejben hogy hány partnere lehetett előttem, milyen sűrűn cserélgeti őket. Mert bizonyára fantörpikus pasi vagyok, párját ritkító csoda - ja mégsem. Aki nekem engedte az másnak is. Ha rapid ismerkedéssel nekem összejött a story akkor másnak is.
2022. máj. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
22%

Multkor egy kb fél órás ismerettség után volt egy potya szexem.

Mondta a csaj, hogy nem kell kivenni mert szedi a fogamzásgátlót.

Nem vettem ki, mert úgy voltam vele hogy ha hazudik akkor se fogok vele máskor találkozni remélhetőleg. A teljes nevemet se tudta, és nem is lakik annyira közel. 19/F

2022. máj. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Lehet említenem kellett volna, hogy cirka 4 órát írtunk eddig összesen nagyjából neten. Ma fogok vele találkozni életemben először. Teljes nevemet, telefonszámomat tudja egyébként, Szlovákiában él, szlovák állampolgár. Bár ez lényegtelen. Szóval említette, hogy nyugodtan élvezhetek belé is.
2022. máj. 19. 01:32
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Lehet hogy csak gyereket akar azért csinálja.
2022. máj. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%
mivel már kismilliószor szexeltem, nem izgat egy olyan lépés, hogy belé vagy máshova élvezzek, ez már annyira másodlagos a többi akció mellett, szóval semmiképpen sem kockáztatnám meg. Sőt, én gumi nélkül sem kockáztatnék egy idegennel. Tudom, fiatalság bolondság, de a nemibetegség nem játék
2022. máj. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!