Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elképzelhető, hogy Shane...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy Shane Tusup és Szabó Zsófi azért szakított ilyen gyanúsan hamar, mert előbbinek kicsi a farka?

Figyelt kérdés

[link]


Nem rágalom, félreértés ne essék, de baromi gyanús, hogy ilyen hamar szétváltak és már akkor gyanús volt, amikor az ereje teljében lévő Hosszú Katinka is látványosan kidobta.


Lehetséges, hogy a fickó nem képes olyan szexuális teljesítményre (amihez méretproblémák is közrejátszhatnak) ami miatt ezek az alapvetően hedonista nők elégedettek lennének?



2022. máj. 18. 21:51
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Onnan jutott amúgy eszembe, hogy engem és más kisfarkú ismerősömet is ilyen látványosan dobta az aktuális (civil) barátnője. Akkor nem lehet ez másképp a celebvilágban sem, csak ugye arról jönnek is a hírek, de nem tudhatjuk, hogy nem-e okozott ott is hatalmas problémát a kis cerka.
2022. máj. 18. 21:52
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Igen, minden bizonnyal ez az oka.
2022. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Vagy mert az utóbbinak túl nagy.
2022. máj. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%

Attól, mert neked, és haverodnak mikropénisze van, és nem tudtok értelmes kapcsolatot kialakítani, abból még nem következik az, hogy akivel hamar szakítanak, annak szintén mikropélója van.

Megjegyezném, Hosszú Katinkával azért cska házasok voltak 6 évig, és Szabó Zsófivel sem tudni, hogy mióta jártak, csak az eljegyzésük volt többé-kevésbé nyilvános.

Ha tippelni kéne, én inkább személyiségbeli problémákat sejtek, de egyébként meg nem érdekel, mert nem rám tartozik.

És mellékesen jegyzem meg, hogy a kapcsolatok átlagos időtartama nincs kimutatható összefüggésben a péniszmérettel.

2022. máj. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%

Szabó Zsófi esetében nem a cerka hanem a buksza tartalma volt kevés 😂

Nyilvánvalóan minden szakításnak a világon csakis a másik pélómérete lehet az oka, semmi más ugyebár.

2022. máj. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
64%
Egy úszónő miért hedonista? Volt a baráti körömben olyan, aki fiatalon versenyszerűen úszott, és nem volt hedonista egyáltalán. Színészt is ismertem, ő sem volt az..
2022. máj. 18. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%
Élő példa arra, hogy az alma sok esetben belül rohadt:), de még vagy 100 ilyen eset kell, hogy akkor se tanuljon belőle senki sem...
2022. máj. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%
Nem tudom, ha nekem tul kicsi a ferfi farka, akkor az elso par szex utan dobom. Nem hazasodok ossze es elek vele egyutt eveket, mint Katinka es nem mondok igent egy lanykeresre. Szoval szerintem nem ez volt a gond.
2022. máj. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
Én inkább azt nézem ki, hogy Tusup gyakran agresszív, makacs lehet nárcisztikus is.
2022. máj. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
34%
Nem szakítottak, hanem össze fognak házasodni és ezt ilyen "viccesen" jelentik be.
2022. máj. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!