Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van összefüggés a pasi kezének...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van összefüggés a pasi kezének eressége és szerszámának eressége között, mit tapasztaltatok?

Figyelt kérdés

2022. máj. 19. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem. A hüvelykujj/farokmèret sokkal mèrvadóbb...
2022. máj. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Engem a méreténél jobban érdekel, hogy vajon mennyire eres neki:)
2022. máj. 19. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nincs... nekem a kezem nem eres a farkam meg igen...
2022. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Egyes:Kifejtened?
2022. máj. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem lehet általánosítani. bár én csak az enyémet láttam, és nálam mindkettő nagyon eres. bár az ilyen elméleteknek semmi alapja? miért te azt szereted? derítsd ki, mi tart vissza?
2022. máj. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam nincsen :D
2022. máj. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint nincsen, pedig én is az eres alkart és a nagyon eres szerszámot csípem :D
2022. okt. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!