Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyeim, számotokra melyik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyeim, számotokra melyik a vonzóbb?

Figyelt kérdés

183 cm vagyok és 98 kg, sajnos a hasamon van a legtöbb felesleg. Nem olyan durván nagy, nem lóg, csak meg van hízva. 8 hónapja járok edzőterembe és felmerült bennem egy kérdés: mekkora baj a pocak? Mert én szerintem már akkor is sokkal esztétikusabban néznék ki, ha felső testre sikerülne izomzatot pakolnom, de nyilván az lenne a legjobb, ha le tudnám dolgozni róla a felesleget.


Nektek melyik lenne vonzóbb hölgyek?

1. Nem baj ha van egy kis pocak ha van mellette izom is a felsőtesten.

2. Inkább kockásítsd a hasad is.


Légyszi írjátok azt is, hagy évesek vagytok.



Köszönöm, ha kulturáltan adsz választ a kérdésemre :)



2022. máj. 19. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
1,de ez attól függ mekkora az a has
2022. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is az első.

Nem szeretem ha valakit ketté lehet törni. L

2022. máj. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan mint a barbár harcosoké az ok.
2022. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem is az első.
2022. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az 1. variáció sokkal valódibb. Bár elsősorban szerintem az a fontos, hogy Te jól érezd magad a bőrödben. A magabiztos kisugárzás nekem legalábbis fontosabb,mint hogy van-e egy kis pocak vagy tökéletesen kockás-e a has.

(28)

2022. máj. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%

Nem igazán értem a kérdést, mármint olyan szempontból, hogy nyilván minél inkább le tudod adni a zsírt annál jobb.

Amúgy nekem nem kell kockás, inkább csak az számít, hogy ne álljon ki nagyon (sörhas) és azért ne legyen annyira löttyedt se. De nem kell kockásra edzeni. De persze ha olyan, az sincs ellenemre. :)

25

2022. máj. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első verzió lesz szimpatikusabb a nőknek. Mindazonáltal ugyi tudod hogy a bicepsz önmagában kevés a nőknél a sikerhez? Fejben is kell hozzá erősíteni.
2022. máj. 19. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen az első nekem.

22/L

2022. máj. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32 vagyok. Én szeretem a pocakot, edzés nélkül is tökéletes vagy.
2022. máj. 20. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!