Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok a szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a szexuális segédeszközökről?

Figyelt kérdés

Sok férfi hiszi azt hogy egy vibrátor ellenség mintsem hű segítő

Szeretnénk később használni barátnőmmel vibrátor és szerintem egyáltalán nem ellenség hiszen ha ezekkel az eszközökkel is tudok orgazmust okozni a páromnak akkor miért is venném el tőle ezt az örömöt

Minden tökéletes a szexben tudok neki orgazmust okozni orálisan is szeretkezés közben is.

Mégis sok férfi társamtol hallottam hogy ezek az eszközök ilyen nemkellenek hülyeség stb mintha (el vennék a koronát tőlük )

Ti mit gondoltok erről ?



2022. máj. 19. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem ez olyan, mint amikor segítség nélkül nem sikerül végigvinni egy videójátékot, pedig "csak" ügyesnek kéne lenni... :,D
2022. máj. 19. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy a szexben minden szabad és "legális" ami még élvezetesebbé teszi. Beszéld meg a pároddal és hajrá, dobjátok fel a közös együttléteket!

Ja és tojj nagy ívben arra mit gondolnak mások, mert ez a ti hálószobátok, nektek kell benne jól érezni magatokat. Nem pedig mások véleményének megfelelni.

2022. máj. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Aki ellenségnek tekint rá, annak legyen az ő baja.
2022. máj. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi szoktuk használni párommal. Feldobja a dolgokat
2022. máj. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!