Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Mit szolnátok ha azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szolnátok ha azt mondaná a pasitok mikor elmentek mondjuk hétvégére a barátnőitekkel valahova, hogy nyugodtan csinálj amit akarsz nem fog megharagudni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 20. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy köszi, egyébként is ezt terveztem...? Ha meg arra céloz, hogy dughatok, ha akarok, akkor ne várja el, hogy én is így érezzek vele kapcsolatban...
2022. máj. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

En ugy éreztem mikor simán eljárkálgattam haverokkal hogy a barátomnak ez pont kényelmes is hogy másokkal eszek iszok, esetleg más pasik fizetnek, es nem neki kell, de ő meg kapja a szexet tolem.

Alig járt el velem valahova leginkább csak a 4 fal közt viltunk vagy sétáltunk csak egy fagyival, mint vmi olcso filmben ahol egy helyszinen zajlik az egész film.

Amugy is egy hideg rideg ember volt velem, 1 év mulva ugy elmentem szórakozni, hogy össze is jöttem mással őt meg ki is dobtam. Akivel osszejottem meg visz magával mindenhova es minden őrültségben is benne van velem, együtt zajlik az életunk!

Az ex valszeg azért kellett az eletembe hogy megtanuljam ezt értékelni hogy vki VELEM van a szabadidőben VELEM megy szórakozni nyaralni szülőkhöz atb stb azaz egymás életének részei vagyunk.

2022. máj. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
*Az ex nem volt az életem része így utolag már látom.
2022. máj. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért haragudnál meg? Ez csak arra vonatkozik, hogy nem akarja irányítani a szabadidődet. Aki ebből azt olvassa ki, hogy menjél nyugodtan dugni mással, nem normális.
2022. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves négyes! Egy ártatlan csevej valóban nem gond, de mivel felnőtt emberek vagyunk, ezt mondania sem kell, hogy azt csinálok, amit akarok, még jó. DE ez egy szexualitás kategóriába kiírt kérdés, így nem hiszem, hogy ártatlan megállapításnak értette a kérdező...
2022. máj. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz , hogy megcsalom e a válaszom nem
2022. máj. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Szakítanék vele, mert aki kinézné belőlem, hogy amúgy "azt csinálok amit akarok" címén bárkivel megkeféltetném magam, olyan emberre sincsen szükségem.


Mert egyébként természetes, hogy nem szabja meg nekem mint felnőtt nőnek, hogy mit tegyek - csakhogy nekem eszem ágában nem lenne pl megcsalni őt.

2022. máj. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!