Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuális vágy csökkenése...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális vágy csökkenése megszűnése a változókorban hölgyeknél? Negyvenes és ötvenes hölgyekhez illetve párjaikhoz lenne kérdésem. Mennyire gyakori jelenség ez? Elfogadtátok vagy próbáltatok valamit tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Személyesen is sajnos tapasztalom és sok orvosi cikkben olvastam ,hogy sajnos a negyvenes ,ötvenes nők nemi vágya (libidója) megszűnik. Ez a testben lezajló hormonális változások illetve hüvelyszárazság, megváltozott testalkat miatt.

2022. máj. 20. 11:56
A kérdező szavazást indított:
Teljesen megszűnt a nemi vágyam
Jelentős mértékben csökkent a nemi vágyam
Kis mértékben csökkent a nemi vágyam
Nem történt változás
Inkább nagyobb lett a nemi vágyam
10 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
91%
Én inkább a férjemnél tapasztalom ezt,én is közel vagyok az ötvenhez,szexuális étvágyam még nagy,de ha a menstruáció megszűnik majd akkor lehet ,hogy már nem így lesz,kevésbé nedvesedik majd a hüvely is.
2022. máj. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Férjed hány éves, ha megkérdezhetem?
2022. máj. 20. 13:10
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyénfüggő! Van akinek 0-ra zuhan (ámbátor nem elválasztható a kapcsolatban meglévő problémáktól), van akinek csökken s olyan is van akinek kilő mint a rakéta.

Hüvelyszárazság előfordulhat - menopauzától függetlenül is - de szerencsére létezik síkosító :)

2022. máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi Neked is a válaszod! Olyan esetekre vonatkoztattam a kérdést ahol jó kapcsolatban élnek a párok. Inkább az egészségügyi - hormonális okokra lennék kíváncsi.
2022. máj. 20. 15:00
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább megugrott,főleg mióta elváltam.
2022. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valóban a válás jótékony hatással van a nemi vágyra. Ezt több helyen is olvastam. :)
2022. máj. 23. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!