Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez így jó megoldás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így jó megoldás?

Figyelt kérdés
Még szűz vagyok, de holnap este szexelünk majd a barátnőmmel. Félek, hogy kiszakad majd az óvszer a tudtom nélkül, ezért arra gondoltam, hogy a vége fele inkább kiveszem, lehúzom az óvszert és a hasára/mellére élvezek. Ez így biztonságos megoldás?

2022. máj. 20. 23:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Xd
2022. máj. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mantis religiosa ***** válasza:
86%
Beszéljétek meg, hogy legyen a "grand finálé ", az a biztos!
2022. máj. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván a nullára redukálnád ezzel az esélyét annak, hogy teherbe essen a barátnőd, de az óvszerek nem olyan silány minőségű termékek, hogy annyira általános lenne a szakadásuk.


" lehúzom az óvszert és a hasára/mellére élvezek"


Ezt a részét pedig inkább beszéljétek meg és ne úgy cselekedj ahogy a számítógépeden lévő videókban láttad.

2022. máj. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Furfangos Frigyes ***** válasza:
100%
Ha már semmiképp nem akarsz benne elmenni, bízd a barátnődre a befejezést, úgy kellemesebb, mintha magadnak csinálod. 🤩🤩
2022. máj. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #2-es írja, előtte illendő megkérdezni hogy hova mehet, hova nem.
2022. máj. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gumiban nagyon szar elélvezni, az nem is orgazmus, csak egy elrontott orgazmus, legalábbis nekem. Én is mindig kiveszem elélvezés előtt, és így csinálom tizenéve.
2022. máj. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
✨Sztm ezt inkább beszéld meg a barátnőddel is!✨
2022. máj. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mantis religiosa ***** válasza:
Na mi volt?
2022. máj. 23. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!