Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, apukátokkal megtudtok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, apukátokkal megtudtok beszélni szexuális témákat, kérdéseket?

Figyelt kérdés

Akik mondjuk egyedül élnek az apukájukkal.

Maszturbálás, szex, fiúk stb.

Ezeket kínos felhozni előtte? Miket mondott nektek (ha mondott)?



2022. máj. 21. 10:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen vele a kapcsolatod. Vannak nagyon nyitott gondolkodású apák akiknek ez nem gáz, nekem is van olyan barátnőm akit egyedül nevelt az apja. Az apa mondjuk egyetemi prof, tehát nem most jött le a fáról, de simán beszélgettek menstruaciorol, szexről meg minden.
2022. máj. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. máj. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
18%
Egy ilyen nővel szívesen huncutkodnék (jó értelemben 😌). Gyanítom elég jó lehet vele, ha intelligencia is társul a jó nevelés mellé.
2022. máj. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Miért kellene vele ilyen témákról beszélgetni? Nekem jó kapcsolatom az apámmal, sok mindenről tudunk beszélgetni, de pont ezt miért kellene vele?
2022. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Inekciozod meg heroinal az agyad ?
2022. máj. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én meg tudtam beszélni, pedig nem is egyedül nevelt. Nyilván nem részletekbe menően, de tudta, mikor vesztettem el a szüzességem, megtartotta a védekezéses kiselőadásokat, meg minden.
2022. máj. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sem egyedül neveltem, de a feleségem nem volt hajlandó a szexről beszélni, így nekem kellett ezt megtennem. Nincs benne semmi különös, ha egyébként megvan a párbeszéd. Vannak szempontok, amik fontosak és másként látja egy férfi. Nem árt, ha ezekről is beszélünk.


F/62

2022. máj. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én nem
2022. jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nem tabu semmi, és nem csak a lányommal beszéltem ilyen dolgokról, hanem más fiatal lánnyal is.

De nagyon kevesek nyitottak őszintén beszélni a szexről. Pedig nagy a lemaradás, ezen a téren is.

Ha valaki beszélne apakorú emberrel, szívesen meghallgatom, illetve adok tanácsot!

2022. jún. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én az unokahúgommal vagyok ilyen viszonyban, akit a sötét tesóm meg a hígagyú nője nevel. Meg vannak győződve róla, hogy a lányuk meg szűz. Valójában falazok neki, de cserébe őszinteséget várok el. Tök örülünk neki mindketten, hogy megbízhatunk a másikban. Amúgy semmi különös rémtettet nem követ el, csak néha szexel.
2022. jún. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!