Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 19 éves lányként mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves lányként mennyire csökkenti a szexuális vonzerőmet hogy tudniillik szűz vagyok ?

Figyelt kérdés

Teljesen érintetlen, még csók se.


Ettől kevésbé érdeklem majd a férfiakat, nem leszek szexi a szemükben, az gondolják majd hogy biztos valami taszitó van bennem, ami miatt nem kellettem senkinek?



2022. máj. 22. 19:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ettől még nem.

Ha elkezdesz ezen problémázni - na, ATTÓL már inkább.

Jól sejtem, hogy szerinted is a férfi dolga kezdeményezni?

2022. máj. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Épp ellenkezőleg. Mármint a saját nevemben nyilatkozom .
2022. máj. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Ettől nem. Persze a külsőd még lehet csúf és visszataszító ami miatt soha nem fogsz kelleni senkinek.
2022. máj. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Kérdező, ennyire még nem rohadt el ez a liberális szexmocsokba süllyedt világ, a szüzességed érték, Téged minősít egy rendkívüli kincset érő lányként. F
2022. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%
Miért vagy ennyire buta 19 évesen plsssssss?
2022. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem egyáltalán nem buta, és én jogosnak gondolom a kérdést. Nem tudhatni, hogy ha valaki el mondja, hogy már 19, és még nem volt senkivel, akkor nem áll majd a srác elő, hogy "figyelj, hát akkor nem, bocs". Én is ebben a cipőben járok, csak éppen 18 vagyok, és én is szoktam ezen agyalni. Nyilván én azt gondolom, ha valaki azt is sugározza, hogy valószínűleg azért nincs semmi, akkor lehet egyfajta visszataszító dolog az emberben. Hisz nyilván vonzóbbaknak látják többségében azt a személyt, aki azt mutatja, hogy magabiztos.
2022. máj. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondom mert ez a túlparázásnak, túlgondolásnak a tipikus példája. Mikor bolhából csinálsz elefántot. Ez egy olyan dolog, amit a legtöbb ember egyébként pozitívan vesz. Ha valaki ezt úgy fogja fel, hogy akkor veled sokat kell nyűglődni, az valószínűleg csak a szexben lett volna érdekelt. Nem hiszem, hogy ez akkora traumát okozna.
2022. máj. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%

"A férfi nem azt a nőt tartaná nagyra, becsülné meg jobban ,amelyik"

NEM!

Ez addig volt igaz, amíg nem volt egyenjogúság.

Most már az van. A dolgok ezentúl másképp működnek.

2022. máj. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Ezen ne problémázz, vonzó vagy. Majd jön, akit megajándékozol vele (általában ebben a korban szokott bekövetkezni az első komolyabb kapcsolat).
2022. máj. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
semennyire, akit meg ez zavar az meg úgyis csak dugni akar és nem feltétlenül érdekled.
2022. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!