Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg csak túl van misztifik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak túl van misztifikálva a szüzesség elvesztése?

Figyelt kérdés
Hogy élted meg? Megváltozott bármi? Vagy csak néztèl, hogy ez az a nagy szám? Tényleg nem lesz semmiben több tőle az ember?

2022. máj. 22. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

Az 99.99%, hogy úgysem ezzel az emberrel fogod leélni az életed.


Én férfiként, későn, 19 évesen estem át rajta. Nekem óriási élmény volt. Szerencsére semmi negatívum nem történt. Már vártam, hogy megtörténjen, szinte kívülről láttam magam. Másnap meg lemoshatatlan vigyor és jókedv.


Több nem lettem hosszútávon, de alkat kérdése kinek teher és kinek nem, ha szűz. Nekem már az volt akkor. 32/F

2022. máj. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Túlmisztifikált a dolog. Az első jó, de az utána következők még jobbak ha azzal csinálja az ember akit szeret. Én konkrétan nem is emlékszem az elsőre, csak arra, hogy aznap éjjel felébresztett a barátnőm, hogy ismételjünk :D
2022. máj. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon túl van misztifikálva szerintem is. En az első után konkrétan csak ennyit gondoltam magamban amikor lemásztam a lányról: “ez volt olyan nagy dolog?!”
2022. máj. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Tul van misztifikalva. Persze ettol meg nem kell versenyezni a szuzesseg elveszteserol.
2022. máj. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
94%
Erről most valahogy az "úgy vigyorog, mint akit baszni visznek" szólás jut eszembe.
2022. máj. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Igen
2022. máj. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 sterling.archer ***** válasza:
78%
Igen tul van. Az elso utan annyi valtozott hogy verszemet kaptam a puncira *.* Azelott csak kivancsi voltam, azota fuggo... :D
2022. máj. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Totálisan túlmisztifikált. Amikor elveszítettem másnap ugyanúgy kelt fel a nap, s nem lett semmi kiírva a homlokomra, ugyanaz az ember maradtam.
2022. máj. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem túl van tolva.

Én annak idején nem is tudatositottam magamban, hogy 'most elvesztettem'. Nem nagyon érdekelt, addig sem voltam miatta frusztrált.


F30

2022. máj. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%
Túl van misztifikálva. Ugyanaz az ember maradtam, semmi sem változott kb.
2022. máj. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!