Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy lány akivel együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel együtt szoktunk bizonyos szereket használni, lehet ebből komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés
Szóval amikor együtt csináljuk azt, akkor annak mindig szexuális együttlét a vége. Viszont a lány elég szabadszellemű és másokkal is le szokott feküdni. Szerintetek, ha két olyan ember összejön akik káros szereket használnak meg tudják egymást javítani és élhetnek boldogan vagy csak.. rossz hatással lennének egymásra?
2022. máj. 23. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz kérdés. A lány akar ezen változtatni?
2022. máj. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szeret velem lenni de nem tudom, hogy benne lenne-e, hogy együtt elmenjünk elvonora vagy megpróbáljuk letenni.
2022. máj. 23. 21:37
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
#2 ha ő nem érzi szükségét hogy elvonóra menjen akkor nem lesz eredményes a terápia. Csak egy drogpajti vagy neki a sokból akikkel együtt anyagozik, majd utána dug. Kérdezd meg tőle nem akarja-e letenni a cuccost. Avagy próbáljátok ki hogy tiszta fejjel is találkoztok és csináltok valamit.
2022. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt mondod kezdetnek lógjunk együtt sokat akkor is, ha nem cuccozunk?


Mert szoktunk úgy is, de odáig fajult a dolog, hogy minden héten 2-3 alkalommal használunk különböző szereket. Ő szerintem még többször is.

2022. máj. 23. 23:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 titeket egyenlőre a drog köt össze nem a szerelem. Ha kapcsolatot akarsz akkor az utóbbi a fontos nem az anyag. Így ahhoz megy aki ad neki cuccot.
2022. máj. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

ő szokta hozni a cuccot.


Én szerelmes vagyok

2022. máj. 24. 00:00
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt már valami úgy is a lánnyal, hogy józanok voltatok? Szerintem ne várj túl sokat ettől az egésztől, mert minden szempontból rossz hatással van rád ez a lány és még csak most jön a lelki része a dolognak. Lépj le, amíg nem késő.
2022. máj. 24. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
találkoztam már több ilyen fiatallal, hidd el, neki csak kell valaki, aki fogja a kezét, hogy ne érezze egyedül magát, nincs ott szerelem, csak nem akar egyedül betépni.
2022. máj. 24. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

7ed

Szoktunk igen de nem.volt szex ugy még.

2022. máj. 24. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!