Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyi ideig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi ideig érdemes várni az első szexig?

Figyelt kérdés

3 és fél hónapig randiztunk, és 2 hete jöttem össze a barátnőmmel, ő még szüz. Ezért biztos nem 1-2 hét mulva lesz itten még szex hanem kicsit később, elég félénk.


Meddig érdemes szerintetek rá várni? Mert ha mondjuk fél év mulva se akar, akkor már szerintem sosem, vagy ha igen, fos lesz a szexuális életünk.


Az meg mi már hogy megvonja a szextől ilyen esetben a pár egyik tagja a másikat? Mert ugye nyilván nem fogok félrelépni.


Mindketten 21 évesek vagyunk



2022. máj. 23. 22:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha még szűz, érthető hogy hezitál!

Nyugalom!

2022. máj. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Én türelmes lennék 2-3 hónapig kb, de nem egy évig. Haverom 8 hónapja jár egy csajjal, azóta se dugtak. Ezért aggódom csak, nehogy nálam is ez legyen a szitu
2022. máj. 23. 23:01
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Az már alapból elég nagy probléma, hogy azt hiszed, hogy ez a dolog időben mérhető.. Azt hittem, hogy ez ilyen 14-15 éves korban elterjedt szokás csak, hogy bizonyos ideig várni kell mert, ha nem akkor lesz hűha..


Mi lenne, ha nem időben, hanem a kapcsolatotok alakulásában a bizalom kialakulásában és abban gondolkoznál, hogy ő is vágyik-e rá?


Szóval érted, hogy mi a probléma?


Hiába mondana bárki neked idő intervallumát, ha nem fog úgy alakulni a kapcsolatotok akkor úgysem teljesül.

2022. máj. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg felizgatni először. Mit tudom én, csak szeret valamit. Humorodat, kisugárzásodat, mindegy. Ezekre még jobban erősíts rá, anélkül, hogy a szexre célozgatnál, és meglásd, hamarosan beadja a derekát. ;)
2022. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12%
Várj rá becsülettel, és addig dugjál más csajokkal! Vannak akik imádják! :)
2022. máj. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Ember! Ott kezdődik hogy első randin összejöttök!

Összejönni meg normális lánnyal kell!

A normális nem fog felnőttként egy hónapot sem váratni!

Mindketten full betegek vagytok!

2022. máj. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező: Aki 8 hónapja együtt van valakivel és nem kívánt rá a másikra szexuálisan, az inkább keressen mást. Tök mindegy, hogy csajról, vagy fasziról van szó.


Ebből kiindulva tényleg félhetsz, ha már ennyire sötét emberek is vannak. Én támogatom, hogy 2-3 hónapot várnál. Simán belefér ez még akkor is, ha valaki nem szűz. Ha addig nem mélyül el a dolog annyira, hogy megbízzon benned, akkor inkább ne erőltesd. Mindketten jobban jártok.


Pacsi a hozzáállásodért!

2022. máj. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%

Bocs bro' de "nagy" a szerelem ha arra vágod a centit mikor lesz végre dugás 😂

Egyébként ez az amit NEM időben mérnek. Nincs róla időtáblázat kinek mennyi idő kell a bizalom felépüléséhez sem arra hogy mennyi ideig akar várni.

Volt olyan párom akinél 3 hónapot vártam, meg sok olyan nő akivel a 3 randis szabályt tartottam, meg olyan is akivel ha elsőre nem volt akkor megvontam a vállam és nem is kerestem tovább (mondjuk nem is akartam tőle szexen kívül semmit).

2022. máj. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, haver, egy szűznél azért kicsit másképp mennek a dolgok.

Nem úgy néz ki, hogy van szex / nincs szex - hanem be kell vezetni őt a szexbe.

Az meg úgy indul, hogy először megöleled. Az már neki a szex kezdete.

Aztán a következő alkalommal megcsókolod. Nem kotorászol a szájában, csak sima csók, ölelés közben! Ez is szex.

Kézen fogva sétáltok.

Utána, egy hét múlva, RUHÁN KERESZTÜL elkezded őt simogatni. A hasát. Onnan, ha tetszik neki, szépen áttérhetsz a mellére.

Ruhán keresztül, még mindig!

Ha ez még gyors neki, akkor marad a csók, majd legközelebb mentek tovább. Ültesd az öledbe, és hajtsd a fejed a mellére, ez biztos tetszeni fog neki.


Megint csak egy hét múlva ugyanez, de benyúlhatsz a ruha alá, és úgy simogatod. Finoman, nem a tehén tőgyét ráncigálod!

Ha jól számolom, a hónap vége felé járunk, és még bugyit nem láttál. De szex már annyi volt, hogy ki se látszik belőle, és mindig várni fogja a következőt.


Ja, az időpontokat nem kell számolgatni, hanem úgy lehet előre haladni, ahogy neki is jól esik.

Te már biztos elfelejtetted, vagy pedig annak idején átugrottad ezeket a lépcsőket - de ha ügyesen csinálod, ez mind-mind egyesével olyan érzés lesz neki, ami közel jár az orgazmushoz, és pár hét múlva gond nélkül engedi a következő lépést. Nem lesz kérdés, hogy lesz-e szex, mert jön majd magától.

Azért is fölösleges gyorsabban haladni, mert ilyen érzés soha többé nem lesz az életben, csak az első néhány alkalommal.


Innen mondjam tovább, vagy egyedül is boldogulsz?

2022. máj. 24. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9es, igazad van, én is igy csináltam vele fokozatosan, és igy is képzelem el tovább menni, elöször petting nem is egyből aktus. Csak hát na, mi van ha megáll egy ponton s nem akar tova haladni. De bízok benne csak tulreagálom a dolgot
2022. máj. 24. 10:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!