Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket ez zavarna? 21/F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket ez zavarna? 21/F

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki egy volt általános iskolai osztálytársam. Gyerekkoromban ő volt az első lány, akinek a képeire maszturbáltam, így emiatt a szexualitásomba elég mélyen bele égett, és a mai napig szoktam maszturbálni erre a lányra. Ennek a lánynak a látványát az agyam automatikusan a maszturbálással köti össze.


A való életben nem akarnék semmit ettől a lánytól, nem is vagyunk beszélő viszonyban sem, és maximum ritkán látom az utcán, de akkor sem szólunk semmit, mivel sosem voltunk jóban.


És attól félek, hogy a rá való maszturbálásról nem fogok tudni leszokni teljesen sosem, mert nagyon mélyen benne van a szexualitásomban, mivel ő volt az első lány akire csináltam.


És arra vagyok kíváncsi, hogy lányok, titeket zavarna ez, ha a párotokról ezt tudnátok? Tudnátok az okát is, illetve tudnátok azt is hogy azzal a lánnyal akire csinálja sosem szokott beszélni, vagy hasonló. Akkor zavarna titeket?


2022. máj. 24. 13:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2022. máj. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem te sokkal fiatalabb vagy 21nél.
2022. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sajnos nem 😂
2022. máj. 24. 13:45
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Réges-régen volt is már ez a kérdés...
2022. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Minek kellene tudnia róla kire maszturbálsz?


Én nem tudom kit nézeget a párom de amúgy nem is érdekel. Megcsalás ne legyen

2022. máj. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Dugjatok.
2022. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Azért elég para, hogy 21 évesen, egy 14 év alatti lányt képzelsz magad elé és erre vered..
2022. máj. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ismerős... mondjuk én tudok másra is masztini, de mai napig nem felejtettem el azt a bizonyos lányt, még ha már nem is akarnék tőle semmit.
2022. máj. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
14 év alatti lányt? XD 2 hónappal idősebb nálam és olyan régi képei nincsenek is kint róla amin annyi idős, a legrégebbi képe is 2 éves ami publikus. 😄
2022. máj. 24. 21:14
 10/10 A kérdező kommentje:
Magára a személyre csinálom és nem az akkori emlékére. A mostani, szintén 21 éves énjét képzelem el.
2022. máj. 24. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!