Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, egyéjszakásnál ért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, egyéjszakásnál ért csalódás ? Mi nem stimmelt ? Hogyan reagáltál rá ?

Figyelt kérdés
2022. máj. 24. 14:04
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ért..

Anál után közvetlen szopást kért volna

2022. máj. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ért.

Erőszakos volt és nem érdekelte, hogy nekem mi a jó, pedig üzenetváltáskor teljesen normálisnak tűnt.

2022. máj. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem, az ilyen gyökerek miért és hogyan jutnak nőhöz -.-
2022. máj. 24. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincsen egyéjszakásom, inkább haverokkal szexelünk. Mindenki ismeri a másikat, és bármikor össze tudunk futni ha éppen farok kell..
2022. máj. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen egyéjszakásom volt, ami inkább egy délutáni röpke 2 óra volt. Nem ért csalódás, odafigyelt rám, jó élmény volt, de tanultam magamról valamit, jelesül, hogy az ellazuláshoz nekem mélyebb ismeretség kell. Ezért nem is mentem bele ilyenbe többször.
2022. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
2 lehetőség adódott. Mind a kettő fesztiválon. Az egyik még okés volt a Volton de a Szigeten volt egy srác aki nem akarta megérteni, hogy gumi nélkül nem szexelek vele. Nagyon gáz volt. Ezért soha többé
2022. máj. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ért, de idővel megtanulsz okosan szelektálni, apró jelekből olvasni ki az önző és ki az akinek csak a hangja nagy de nem a teljesítménye.
2022. máj. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég nagy farka volt és nem volt olyan kellemes
2022. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!