Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mazochisták, szubok, gyerekkén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mazochisták, szubok, gyerekként volt részetek testi fenyítésben?

Figyelt kérdés

2022. máj. 24. 18:43
A kérdező szavazást indított:
Nem
Igen, de a kettőnek nincs köze egymáshoz
Igen, és szerintem a kettőnek van köze egymáshoz
Igen, de nem tudom van köze egymáshoz
Ritkán, de a kettőnek nincs köze egymáshoz
Ritkán, és szerintem a kettőnek van köze egymáshoz
Ritkán, de nem tudom van köze egymáshoz
32 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A sub nem feltétlenül mazochista, ahogy mondjuk én sem vagyok az. Nem vertek gyerekkoromban, mégis szeretem a szexben, ha irányít, dominál a partner, persze csak a határaimon belül.
2022. máj. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, épp ezert vágyok rá
2022. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez ilyen felnőtt hobbi nálam.
2022. máj. 24. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
A félreértések eloszlatása érdekében: a BDSM-met kedvelő szubmisszív emberek többségének NEM gyermekkori trauma húzódik a háttérben. Ennél sokkal-sokkal összetettebb és bonyolultabb az emberi psziché mintsem egy adott tényezőre, eseményre rá lehessen mindent fogni. Persze van akinél ez IS szerepet játszott, de a többséget nem érte semmiféle trauma (teljesen más oka van amiért a BDSM-re affinná vált).
2022. máj. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt részem gyerekként testi fenyítésben.
2022. máj. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy rendes trauma nem olyan, hogy bármire is visszaemlékszik az ember.
2022. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár nekem akkor már rég meg voltak ezek a hajlamok. Volt az iskolában egy tanárnő aki rendszeresen fenyítette a gyerekeket. Én mindig csodálattal és irigykedéssel hallgattam ahogy egy-egy eset után sírva mesélték nekem. Sajnos én nem jártam ahhoz a tanárhoz soha. Végül kiderült hogy az egyik nyári táborban ott lesz, ezért minden követ megmozgattam, hogy el tudjak menni abba a táborban. Egész végig rosszalkodtam, én voltam a legvállalhatatlanabb gyerek. A tanárnő többször is fenyített, általában kézzel, pofozott, egyszer a söprő nyelével, de nem is ez volt a legjobb, hanem a megszégyenítés. Kiállított és megszégyenített a többiek előtt, utána meg egész nap a tűző napon kellett takarítanom, üdítőket cipelnem meg mindenféle hülye és fölösleges munkát végeznem, amíg a többiek az árnyékban játszottak meg elmehettek strandolni. A tanárnő beküldött az ultra büdös ganés özös wc-be és addig nem engedett ki amíg nem ragyogott minden. Imádtam minden percét annak a tábornak.
2022. máj. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A tesitanárnő vert meg, nem egyszer. Ha valaki nem vitt felszerelést, órai munka elégtelen+igazolatlan óra, vagy utolsó óra után irány a szertárba, gatya le, fölhasalni a fekvenyomó padra, majd tíz jó erős pálcaütés. Visszaesőként több. A tanárnő láthatóan élvezte, ha az áldozata sír és üvölt, ha némán tűrte, erősebbeket ütött, meg többet. Mindenkit addig, míg ki nem csordult a könnye. Még hetedik-nyolcadikban is! Itt lettem én is elrontva, ugyanis igen csini volt a fiatal tanárnéni, tetszett hogy csak velem foglalkozik. A verés nagyon fájt, de pár nappal később, ahogy múltak a nyomok, izgi volt visszagondolni rá. Eltelt 3-4 hét, reggel direkt nem vittem cuccot, már vártam a délutáni adagot. Kettős érzés volt, mert féltem, reszkettem mint a kocsonya, de vártam is.


Sok évig elfojtva maradt, aztán újsághirdetésben volt, nevelőnő partnert keres. Ugyanúgy izgultam, mint iskolásként, nem csalódtam, ugyanaz az érzés volt. Visszajártam a hölgyhöz, évekig. Majd sok évvel ezelőtt megint találkoztam a tanárnénimmel. Beszélgettünk, majd a végén mondtam, nem hoztam felszerelést. Irány a lakására, ott megbeszéltük, mit és hogyan. 50 év felett van, de még mindig jól néz ki, ugyanúgy szeret verni. Most is ő tart karban testileg-lelkileg. Annyi a különbség, hogy most teljesen meztelenre kell vetkőzni, sokkal többet és erősebbet üt, meg le is szíjaz. De már nem vagyok a tanítványa!


Szóval lehet perverziók nélkül élni, csak unalmas 🙂.

2023. júl. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!